CIN&CIN

CIN&CIN i Łukasz Jemioł w świecie fashion

Luksus, design oraz niezwykła atmosfera glamour – to wszystko towarzyszyło długo oczekiwanemu pokazowi mody Łukasza Jemioła, który odbył się 15 maja br. w Galerii Porczyńskich w Warszawie. Oczywiście tam, gdzie kobiece piękno i świat fashion, nie mogło zabraknąć eksperta od damskich pragnień – CIN&CIN, marki, która już od wielu sezonów współtworzy wydarzenia związane z modą.

Czytaj dalej »CIN&CIN i Łukasz Jemioł w świecie fashion

„Agentki CIN&CIN”– nowa kampania telewizyjna CIN&CIN

Agentki CIN&CIN – pod takim tytułem ruszyła 21 listopada br. kampania telewizyjna marki CIN&CIN – sponsora Międzynarodowego Turnieju Tańca CIN&CIN Polish Cup. Spoty sponsorskie emitowane są w TVN oraz kanałach tematycznych kierowanych do kobiet. Kampania wspierana jest działaniami w mediach społecznościowych oraz aktywnościami w punktach sprzedaży.

Czytaj dalej »„Agentki CIN&CIN”– nowa kampania telewizyjna CIN&CIN

CIN&CIN Polish Cup 2011

Już po raz piąty za sprawą CIN&CIN Polish Cup Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego Warszawa stanie się światową stolicą tej dyscypliny. 12 i 13 listopada w Hotelu Hilton zobaczymy rywalizację najlepszych polskich i zagranicznych par tanecznych oraz widowiskową część artystyczną.

Czytaj dalej »CIN&CIN Polish Cup 2011

Elegancja i prestiż od CIN&CIN

Mówi się, że kobieta zmienną jest. Zmieniają się jej nastroje, upodobania i sympatie. Jednak jest coś, co mimo tych wszystkich metamorfoz pozostaje stałe – zamiłowanie do spotkań w kobiecym gronie. Niezmiennym elementem kobiecego stylu jest również CIN&CIN Rose, delikatne włoskie wino gronowe kategorii premium, które – tym razem w jesiennej złocisto-czerwonej szacie – doda elegancji i prestiżu waszym niekończącym się rozmowom.

Czytaj dalej »Elegancja i prestiż od CIN&CIN

„CIN&CIN Smaki lata” – wakacyjna promocja CIN&CIN

W połowie czerwca rozpoczęła się promocja marki CIN&CIN „Smaki Lata”. Przez cały okres wakacji, owocowe warianty CIN&CIN dostępne w trzech orzeźwiających smakach: Cherry, Orancini i Lemoncini wspierane będą działaniami prosprzedażowymi w punktach sprzedaży oraz wzmożonymi aktywnościami w Internecie. Akcja dedykowana jest dla sklepów detalicznych oraz sieciowych i dotyczy wsparcia sprzedaży oraz wzrostu świadomości wśród grupy docelowej gotowymi drinkami od CIN&CIN.

Czytaj dalej »„CIN&CIN Smaki lata” – wakacyjna promocja CIN&CIN

Rajska Wyspa Cin&Cin

Takiej promocji jeszcze nie było! CIN&CIN – marka od lat spełniająca kobiece marzenia, nawet te najbardziej gorące i zdawałoby się – niedoścignione, tym razem funduje luksusowy wyjazd tylko we dwoje na Rajską Wyspę CIN&CIN. Dla zwycięzców na wyspie CIN&CIN zostaną zrealizowane wszystkie marzenia pary, m.in.: nurkowanie, rejsy ekskluzywnym jachtem oraz wiele innych. Podróż można wygrać w ramach promocji, która potrwa od 1 grudnia br. do 15 stycznia 2011.

Czytaj dalej »Rajska Wyspa Cin&Cin

CIN&CIN na Fashion Week – największym wydarzeniu modowym w Polsce

CIN&CIN, fashion oraz atmosfra glamour towarzyszyły podczas tygodnia mody zorganizowanego w ramach FashionPhilosophy Week Poland w Łodzi. W ramach pokazów można było podziwiać  kolekcje przygotowane przez światowej sławy projektantów mody. Jednym z ciekawszych był pokaz najnowszej kolekcji polskiego projektanta Łukasza Jemioła. Pokaz zgromadził liczne grono Gwiazd show biznesu, wśród których nie mogło zabraknąć wybornych win musujących marki CIN&CIN. Po emocjach związanych z pokazem, wszyscy goście zaproszeni zostali na wyjątkowe after party do nowootwartego, ekskluzywnego klubu Gossip.

Czytaj dalej »CIN&CIN na Fashion Week – największym wydarzeniu modowym w Polsce

Wina z porfolio Ambry na wielkanocnym stole

Tradycyjnie Wielkanoc kojarzy nam się ze święconką, suto zastawionym stołem, pysznymi mięsiwami, jajami i wypiekami. Jednak coraz częściej nasze menu wzbogacamy lekkimi sałatkami, nowalijkami, rybami i serami, które najlepiej komponują się z winem. Sztuka serwowania wina kryje wiele tajemnic. W jaki sposób dopasować wino do potrawy, aby podkreślić smak serwowanych specjałów? Czytaj dalej »Wina z porfolio Ambry na wielkanocnym stole