Cigito

Można już palić w każdym pubie

Ze względu na obostrzenia prawne, palenie tytoniu w miejscach publicznych stało się uciążliwe. Jest jednak sposób, aby obejść przepisy, nie rezygnując z przysłowiowego „dymka”. Taką możliwość dają e-papierosy, których przyjęte regulacje nie obejmują. Co więcej, palenie elektronicznej wersji papierosa przestało być odbierane jako coś nietypowego, a coraz więcej osób decyduje się na włączenie tego gadżetu do swojego podręcznego ekwipunku.

Czytaj dalej »Można już palić w każdym pubie

Nowa strona marki Cigito

Wiodący dystrybutor elektronicznych papierosów e-dymek.com, wraz z agencją marketingową MindFizzer, stworzył serwis internetowy dedykowany wyłącznie produktom marki Cigito. Unikalna szata graficzna portalu oraz funkcjonalne rozwiązania przeznaczone są dla zwiększającej się grupy miłośników alternatywnej metody palenia papierosów.

Czytaj dalej »Nowa strona marki Cigito

E-papierosy odpowiedzią na ustawę antynikotynową

Z dniem 15-ego listopada zaczęła obowiązywać nowa ustawa o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych – tzw. ustawa antynikotynowa. Jeśli pomieszczenie przeznaczone do użytku publicznego nie posiada drugiej sali, którą można spożytkować na potrzeby osób palących, są oni zmuszeni wychodzić na zewnątrz. Elektroniczne papierosy wydają się być alternatywą dla palaczy.

Czytaj dalej »E-papierosy odpowiedzią na ustawę antynikotynową

E-dymek.com wprowadza na polski rynek Cigito – nową markę e-papierosów

Rosnąca popularność e-papierosów oraz coraz lepsza rozpoznawalność tego rozwiązania jako alternatywy dla wyrobów tytoniowych sprawiła, że jeden z liderów tego rynku – e-dymek.com, zdecydował się wprowadzić do Polski nową markę. Cigito – bo tak nazywać się będzie brand, oferuje pełną gamę akcesoriów, związanych z użytkowaniem elektronicznej wersji papierosów.

Czytaj dalej »E-dymek.com wprowadza na polski rynek Cigito – nową markę e-papierosów