CHI Polska

2 CHI Polska

WALK – 360 stopni dla COSTA by coffeeheaven i coffeeheaven

walkGrupa WALK została wybrana w konkursie ofert na kompleksową obsługę marek COSTA by coffeeheaven i coffeeheaven należących do CHI Polska S.A. W ramach umowy WALK odpowiada za opracowanie planu działań B2C, przygotowanie konceptów kreatywnych, adaptację i produkcję materiałów reklamowych oraz obsługę w kanałach digital i social media.

Czytaj dalej »WALK – 360 stopni dla COSTA by coffeeheaven i coffeeheaven

Wiosenne pobudzenie w kawiarniach coffeeheaven

Ruszyła wiosenna kampania w kawiarniach coffeeheaven. Pod hasłem „zyskaj dzięki rejestracji w my coffeeheaven” zaplanowano różne aktywności związane z zachęcaniem do rejestracji kart my coffeeheaven na stronie www programu, a także przygotowano kuszącą sezonową ofertę produktową, w skład której weszła m.in. wiosenna kawa mangoccino oraz rozszerzone o nowe wrapy czy kanapki menu. Kampania rozpoczęła się 6 marca i potrwa do 14 maja tego roku.

Czytaj dalej »Wiosenne pobudzenie w kawiarniach coffeeheaven

Bonair SA dostarcza system ERP dla coffeeheaven

Firma Bonair SA podpisała umowę z CHI Polska SA na dostarczenie systemu Microsoft Dynamics AX 4.0. Wdrożenie obejmie między innymi takie obszary funkcjonalne jak: Finanse (w tym Środki Trwałe), Sprzedaż, Logistykę (zakupy i gospodarka magazynowa). Poza standardowymi modułami zostaną dostarczone autorskie add’ony do systemu Microsoft Dynamics AX Bonair SA – Honoraria i Formularze.
Czytaj dalej »Bonair SA dostarcza system ERP dla coffeeheaven