Chemoservis-Dwory

CHEMOSERVIS-DWORY S.A. rozpoczyna negocjacje w sprawie przejęcia

Rada Nadzorcza CHEMOSERVIS-DWORY S.A. – dostawcy usług z zakresu utrzymania ruchu na instalacjach przemysłowych notowanego na rynku głównym GPW – wyraziła zgodę na rozpoczęcie przez spółkę negocjacji w sprawie przejęcia zagranicznej spółki z tej samej branży. Sukces rozmów oznaczać będzie realizację najważniejszego celu emisyjnego wskazywanego przez spółkę podczas przeprowadzonej na początku br. Emisji akcji z prawem poboru. W jej ramach Chemoservis-Dwory S.A. pozyskał ponad 14 mln zł.

Czytaj więcej »CHEMOSERVIS-DWORY S.A. rozpoczyna negocjacje w sprawie przejęcia

CHEMOSERVIS-DWORY S.A. złożył ofertę zakupu 95,6% akcji ELBUD GDAŃSK S.A.

CHEMOSERVIS-DWORY S.A. – dostawca usług z zakresu utrzymania ruchu na instalacjach chemicznych oraz wykonawca instalacji i obiektów przemysłowych, notowany na rynku głównym GPW – złożył w Ministerstwie Skarbu Państwa ofertę zakupu 95,6% akcji Przedsiębiorstwa Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD GDAŃSK S.A. z siedzibą w Sopocie.Czytaj więcej »CHEMOSERVIS-DWORY S.A. złożył ofertę zakupu 95,6% akcji ELBUD GDAŃSK S.A.

WDM przeprowadzi emisję akcji z prawem poboru dla Chemoservis-Dwory S.A.

Chemoservis-Dwory S.A. – wiodący dostawca usług z zakresu utrzymania ruchu na instalacjach przemysłowych – wybrał dom maklerski, który pełnił będzie funkcję Oferującego podczas emisji akcji z prawem poboru oświęcimskiej spółki. Na mocy podpisanej 27 października umowy, rolę tę spełniać będzie Wrocławski Dom Maklerski S.A. W ramach emisji akcji z prawem poboru Chemoservis-Dwory S.A. wyemituje do 22.640.000 akcji serii C.Czytaj więcej »WDM przeprowadzi emisję akcji z prawem poboru dla Chemoservis-Dwory S.A.