Archiwa tagu: Charakter Consulting

Orion z Charakterem

Charakter Consulting nawiązał współpracę z wrocławskim producentem etykiet samoprzylepnych spółką ORION Znakowanie Towarów. Agencja ma za zadanie opracowanie strategii komunikacji marki ORION oraz przygotowanie koncepcji kreacji reklamowej. W ramach długoterminowej umowy prowadzone będą: relacje z mediami oraz zewnętrzne biuro prasowe i doradztwo w zakresie komunikacji z rynkiem. Z ramienia Charakteru za realizację zadań odpowiada Anna… Czytaj dalej »

Promocja Strzelina z Charakterem

W czerwcu 2009 agencja Charakter Consulting zakończyła pracę nad Strategią Promocji Miasta i Gminy Strzelin. Autorzy dokumentu mają nadzieję, że zaproponowana wizja marki Strzelin jako miasta, które „zmierza do celu”, stanie się skutecznym narzędziem budowy nowego wizerunku i rozwoju Strzelina.

Strefa dla marki niespecjalna

Specjalna strefa ekonomiczna (SSE) postrzegana jest zbyt często przez niewielkie gminy jako podstawowy i najskuteczniejszy instrument pozyskiwania inwestorów i kreowania rozwoju gospodarczego. Tymczasem, jak pokazują doświadczenia, strefa jest wątpliwym źródłem przychodów i oferuje mieszkańcom jedynie tymczasowe zatrudnienie. A przy tym nie buduje, a wręcz szkodzi lokalnej marce. W wielu przypadkach lokalizacja podstrefy w małej gminie… Czytaj dalej »