Archiwa tagu: Change Integrated

Aż 40 nowych miejsc pracy – rusza kolejna edycja Programu Kariera!

Z początkiem kwietnia 2009 po raz kolejny ruszył konkurs – Program Kariera – praktyki dla najlepszych!, organizowany przez Polską Radę Biznesu. To jedna z największych tego typu akcji w Polsce, której dodatkową zaletą jest możliwość uczestniczenia w warsztatach interaktywnych, z udziałem największych nazwisk polskiego biznesu. Na zwycięzców czeka do czterdziestu płatnych, 2-3 miesięcznych staży. Konkurs… Czytaj dalej »

W pakiecie M4 Aster zmieścisz wszystko

W poniedziałek, 6 października 2008 r., rozpoczęła się nowa kampania reklamowa ASTER, pod hasłem „W pakiecie M4 zmieścisz wszystko”. Głównym jej celem jest promocja wszystkich czterech usług oferowanych przez ASTER: telewizji, szerokopasmowego dostępu do internetu, telefonii stacjonarnej oraz najnowszego produktu w portfolio firmy – telefonii komórkowej.

Strefa PLAY projektu plaża już po raz drugi przygotowana przez EMlab

Już po raz drugi Agencja EMlab Experiential Marketing (grupa Change Integrated) podjęła współpracę przy przygotowaniu imprezy  „Projektu Plaża” organizowanego przez PLAY wraz z telewizją TVN. Koncepcja kreatywna wydarzenia została tak przygotowana, aby stworzyć spójną całość a tym samym bezpośrednio nawiązać do strony wizualnej brandu PLAY.