Przejdź do treści

CH Osowa

1 CH Osowa

Czary mary w Centrum Handlowym Osowa

ch osowaJuż 12 października Centrum Handlowe Osowa zaczaruje wszystkie dzieci, które w godzinach od 13:00 do 17:00 odwiedzą gdańską galerię. Będzie muzycznie, tanecznie a przede wszystkim magicznie. Wszystko to za sprawą kolejnego eventu organizowanego w ramach akcji „Godziny dla Rodziny”, w ramach którego klienci CH Osowa odwiedzą tym razem „Krainę czarów”.

Czytaj dalej »Czary mary w Centrum Handlowym Osowa

6 CH Osowa

Kraina Bollywood w Centrum Handlowym Osowa

ch osowaCzy chcielibyście znaleźć się na planie filmowym indyjskiego megahitu „Czasem Słońce, Czasem Deszcz”? Jeśli tak, zapraszamy już 13 kwietnia do Centrum Handlowego Osowa w Gdańsku, które przemieni się w bollywoodzki plan filmowy. Kolorowe stroje, nastrojowa muzyka, tradycyjne tańce i mnóstwo zabawy to tylko namiastka tego, co czeka nas już w najbliższą sobotę w godzinach 13.00-17.00 w CH Osowa.

Czytaj dalej »Kraina Bollywood w Centrum Handlowym Osowa

Gorączka wyprzedaży w Centrum Handlowym Osowa

Modny płaszcz w kolorze musztardowym a może cekinowa sukienka idealna na karnawał? Początek roku to doskonała okazja, aby skorzystać z szerokiego wachlarza ofert wyprzedażowych, które możemy spotkać we wszystkich galeriach handlowych. Centrum Handlowe Osowa również przygotowało super okazje dla swoich klientów. Teraz najnowsze kolekcje modowe i dodatki, a także kosmetyki i artykuły wyposażenia wnętrz można kupić już za połowę ceny.

Czytaj dalej »Gorączka wyprzedaży w Centrum Handlowym Osowa

7 CH Osowa

Wieczór Zakupów w Centrum Handlowym Osowa

Modny sweter, zimowe kozaki czy unikalny dodatek z najnowszych kolekcji za pół ceny? Już w najbliższy piątek 12 października w godzinach 19.00-22.00 odbędzie się wielki „Wieczór Zakupów” przygotowany specjalnie dla klientów Centrum Handlowego Osowa. Na wszystkich, którzy odwiedzą gdańską galerię w wyznaczonych godzinach czekają wyjątkowe rabaty i niespodzianki – karty podarunkowe o wartości 100 złotych.

Czytaj dalej »Wieczór Zakupów w Centrum Handlowym Osowa