Przejdź do treści

CH Blue City

1 CH Blue City

Warszawski Dzień Przyjaźni

blue-cityJak uczyć najmłodszych o przyjaźni? Na przykład poprzez ulubionych bohaterów. W sobotę 19 października Blue City z myślą zwłaszcza o dziewczynkach zorganizuje obchody Dnia Przyjaźni My Little Pony i MLP Equestria Girls. Z tej okazji przestrzeń wokół fontanny zamieni się w kolorową szkołę pełną magicznych zajęć. Do zabawy mogą dołączyć wszystkie dzieci, które mają skończone 3 lata.

Czytaj dalej »Warszawski Dzień Przyjaźni

2 CH Blue City

Październik w Inca Play

blue-cityRok szkolny już na dobre się rozpoczął, a i z domowych obowiązków nikt nie zwalnia. Jakże potrzebną chwilę na odpoczynek i twórczą zabawę w gronie rówieśników nowo upieczeni uczniowie znajdą w Inca Play. W tym miesiącu Plac Zabaw przygotował coś dla miłośników kreskówek, nie zabraknie też wesołej imprezy z okazji Halloween.

Czytaj dalej »Październik w Inca Play

3 CH Blue City

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych

blue-cityCzas, gdy po wakacjach wracamy pełni energii, odżywieni, wypoczęci i opaleni do domów, to właśnie idealny moment, by zatrzymać ten stan. Jak? Przechodząc na zdrowy tryb życia. Jego podstawą jest zdrowe, naturalne jedzenie, a tego właśnie najwięcej znajdziemy podczas kolejnej – już wrześniowej – odsłony Międzynarodowego Jarmarku Produktów Regionalnych, który odbędzie się CH Blue City w dniach 20-22 września.

Czytaj dalej »Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych

4 CH Blue City

ATA – finały Rajdowego Lata w Mieście

blue-cityKażda sobota przenosiła uczestników „Rajdowego Lata w Mieście” w pełną wyścigowych emocji przygodę. Jego uczestnicy, ścigając się, budując modele i rywalizując między sobą, mieli okazję wciągnąć się w ten wspaniały sport. Już w sobotę 31 sierpnia w CH Blue City, podczas finału, będą mieli okazję sprawdzić się z innymi zawodnikami. Czy zwyciężą? Która grupa będzie najszybsza?

Czytaj dalej »ATA – finały Rajdowego Lata w Mieście

6 CH Blue City

Turniej taneczny Kids Challenge

blue-cityPrzez cały dzień 7 kwietnia, pod fontanną w CH Blue City będzie można podziwiać występy małych i tych nieco większych tancerzy ze wszystkich szkół Egurrola Dance Studio. Mali uczestnicy będą rywalizowali w takich kategoriach jak hip-hop, videoclip dance, taniec nowoczesny, jazz, taniec klasyczny i taniec towarzyski.

Czytaj dalej »Turniej taneczny Kids Challenge

7 CH Blue City

Dni Kultury Algierskiej

Zapraszamy do kolorowego świata Algierii, państwa położonego w basenie Morza Środziemnego, tak dalekiego, a tak bliskiego. Podczas Dni Kultury Algierskiej od 25 września do 2 października w CH Blue City, będzie można obcować ze sztuką i kulturą tego państwa.

Czytaj dalej »Dni Kultury Algierskiej

Blue City dla Dzieci

Warsztaty robienia biżuterii i plastyczne, pokazy mody dziecięcej, wyścigi modelami zdalnie sterowanymi – te i inne atrakcje czekają na najmłodszych od piątku 22 do niedzieli 24 września w CH Blue City. Organizatorzy pokażą nie tylko, jak i czym się bawić, ale też, w co się ubrać i jak fajnie i mądrze spędzać czas w centrum handlowym.

Czytaj dalej »Blue City dla Dzieci

Grall – Mistrzostwa Polski World of Warcraft

Podczas Mistrzostw Polski w kolekcjonerskiej grze karcianej World of Warcraft TCG będzie można doświadczyć nie tylko emocjonującej rywalizacji, ale także wygrać cenne nagrody, w tym wyjątkowo rzadkie karty promocyjne, specjalne opakowania na talie, specjalną kolekcjonerską torbę, a nawet zaproszenie na Mistrzostwa Świata w World of Warcraft TCG! Zapraszamy do CH Blue City 16 września.

Czytaj dalej »Grall – Mistrzostwa Polski World of Warcraft