Archiwa tagu: CH Blue City

Październik w Inca Play

Rok szkolny już na dobre się rozpoczął, a i z domowych obowiązków nikt nie zwalnia. Jakże potrzebną chwilę na odpoczynek i twórczą zabawę w gronie rówieśników nowo upieczeni uczniowie znajdą w Inca Play. W tym miesiącu Plac Zabaw przygotował coś dla miłośników kreskówek, nie zabraknie też wesołej imprezy z okazji Halloween.

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych

Czas, gdy po wakacjach wracamy pełni energii, odżywieni, wypoczęci i opaleni do domów, to właśnie idealny moment, by zatrzymać ten stan. Jak? Przechodząc na zdrowy tryb życia. Jego podstawą jest zdrowe, naturalne jedzenie, a tego właśnie najwięcej znajdziemy podczas kolejnej – już wrześniowej – odsłony Międzynarodowego Jarmarku Produktów Regionalnych, który odbędzie się CH Blue City w dniach 20-22 września.

ATA – finały Rajdowego Lata w Mieście

Każda sobota przenosiła uczestników „Rajdowego Lata w Mieście” w pełną wyścigowych emocji przygodę. Jego uczestnicy, ścigając się, budując modele i rywalizując między sobą, mieli okazję wciągnąć się w ten wspaniały sport. Już w sobotę 31 sierpnia w CH Blue City, podczas finału, będą mieli okazję sprawdzić się z innymi zawodnikami. Czy zwyciężą? Która grupa będzie najszybsza?

Blue City dla Dzieci

Warsztaty robienia biżuterii i plastyczne, pokazy mody dziecięcej, wyścigi modelami zdalnie sterowanymi – te i inne atrakcje czekają na najmłodszych od piątku 22 do niedzieli 24 września w CH Blue City.

Grall – Mistrzostwa Polski World of Warcraft

Podczas Mistrzostw Polski w kolekcjonerskiej grze karcianej World of Warcraft TCG będzie można doświadczyć nie tylko emocjonującej rywalizacji, ale także wygrać cenne nagrody, w tym wyjątkowo rzadkie karty promocyjne, specjalne opakowania na talie, specjalną kolekcjonerską torbę, a nawet zaproszenie na Mistrzostwa Świata w World of Warcraft TCG!