Archiwa tagu: CES 2010

PoCESowe ciekawostki Funai

Funai Electric przyzwyczaił już nas do tego, że na światowych targach elektronicznych prezentuje całkiem nowe i niezwykłe projekty. Tak też było i w tym roku na odbywających się w Las Vegas targach CES 2010. Na jego stoisku zobaczyć można było m.in. jak działa wygaszanie diod znajdujących się za ekranem w systemach Full LED – poprawia… Czytaj dalej »

Słuchawka Plantronics zdobywcą nagrody CES Innovations 2010 Design and Engineering Award

Plantronics Savi™ Office została nagrodzona w kategorii Unifying Voice Communications and Mulitmedia za jakość dźwięku i prostotę obsługi klawiszem One-Touch. Bezprzewodowa słuchawka Savi™ Office firmy Plantronics, wiodącego producenta zestawów nagłownych, którego master dystrybutorem w Polsce jest KONTEL-TELECOM, została uznana za najlepszy zestaw słuchawkowy przez jury CES Innovations 2010 Design and Engineering Awards.

Toshiba pokazała dwa nowe modele komputerów podczas tagów CES 2010

Multimedialny laptop Toshiba Qosmio F60 oraz netbook Toshiba mini NB300 to nowości jakimi uraczyła nas Toshiba podczas odbywających się właśnie w Las Vegas Targów Elektroniki Użytkowej CES2010. Toshiba Qosmio F60 to zgrabny laptop z mocnymi parametrami. Jego smukła sylwetka (ok. 3 centrymetry grubości), ważąca 2,7 kg skrywa w sobie najnowsze multimedialne technologie i podzespoły.