Archiwa tagu: CERTUM

Podpis elektroniczny i bezpieczna poczta e-mail w jednym

Od 5 lutego br. zestawy do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego CERTUM w ofercie Vobis zostaną objęte specjalną promocją. Przy zakupie każdy nabywca zestawu do składania podpisu elektronicznego otrzyma nieodpłatnie także certyfikat niekwalifikowany służący do podpisywania i szyfrowania poczty elektronicznej.

Zweryfikuj i pobierz elektroniczne potwierdzenie złożenia PIT – nowa usługa CERTUM PCC

W dniu 4 maja 2009 r. CERTUM Powszechne Centrum Certyfikacji udostępniło w ramach usługi e-Notarius nową funkcjonalność adresowaną do osób fizycznych i prawnych, które złożyły i składać będą elektroniczne deklaracje podatkowe PIT w systemie e-Deklaracje. Usługa umożliwia pobranie i weryfikację poprawności oraz zapis w formie pliku Urzędowego Poświadczenia Odbioru podpisanego elektronicznie przez Ministerstwo Finansów.

Unizeto Technologies rozpoczyna sprzedaż certyfikatów SSL na rynku rosyjskim

27 kwietnia 2009 r. Unizeto Technologies SA podpisała umowę partnerską z „ANK” SA (Sankt Petersburg, Rosja), na mocy której certyfikaty SSL wydawane przez CERTUM Powszechne Centrum Certyfikacji będą sprzedawane na terenie Federacji Rosyjskiej. Zawarta umowa partnerska jest efektem trzyletniej współpracy technologicznej obu firm, realizowanej na podstawie podpisanego wcześniej porozumienia o współpracy i świadczeniu usług, zawartego… Czytaj dalej »

100.000 certyfikat kwalifikowany CERTUM wydany

W dniu 27 stycznia 2009 roku o godzinie 14:32 CERTUM Powszechne Centrum Certyfikacji wydało stutysięczny certyfikat kwalifikowany. Co oznacza, że Unizeto Technologies zachowuje w Polsce mocną pozycję lidera usług certyfikacyjnych związanych z podpisem elektronicznym zarówno pod względem ilości klientów jak i palety oferowanych usług certyfikacyjnych.