Archiwa tagu: Ceramika Paradyż

Paradyż wśród najcenniejszych polskich firm

Ostatnie dni obfitowały w wyniki rankingów organizowanych przez największe polskie opiniotwórcze tytuły medialne – „Listę 500” tygodnika Polityka, „Listę 500” dziennika Rzeczpospolita oraz „100 najcenniejszych marek” wg tygodnika Newsweek. We wszystkich rankingach Grupa Paradyż lub jedna ze spółek wchodzących w skład grupy – Ceramika Paradyż Sp. z o.o. – zajęły wysokie miejsca, co potwierdza ich dobrą kondycję.

Ceramika Paradyż kolejny rok z Multi Communications

Rok 2012 rozpoczął się dla Multi Communications od bardzo dobrej wiadomości – od przedłużenia umowy o współpracy z Ceramiką Paradyż na kolejne 12 miesięcy. Kooperacja obu firm trwa już 3 lata. Początkowo zadania agencji skupione były głównie wokół działań ePr. Od 2011 roku zakres współpracy, oprócz działań ePr obejmuje dodatkowo działania z zakresu PR’u produktowego i korporacyjnego.

Ceramika Paradyż – ambasador polskiej gospodarki na targach CERSAIE 2011 w Bolonii

Ceramika Paradyż – już po raz 11 – weźmie udział w najważniejszym wydarzeniu w branży – międzynarodowych targach CERSAIE 2011. To największe spotkanie świata ceramiki i wyposażenia wnętrz odbędzie się w Bolonii między 20 a 24 września 2011.

Ceramika Paradyż doceniona za CSR oraz wysokiej klasy produkty

Firma Dobrze Widziana – takim mianem może poszczycić się Ceramika Paradyż. Gala wręczenia nagród odbyła się 30 marca 2011 w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Organizator konkursu – Business Centre Club – docenił zaangażowanie firmy w politykę jakościową, dbałość o pracowników oraz inwestycje w społeczność lokalną.

Ceramika Paradyż dobrze widziana

14 grudnia 2010 podczas spotkania Business Centre Club w Radomiu odbyło się uroczyste wręczenie nominacji drugiej edycji konkursu „Firma Dobrze Widziana”. Projekt ma na celu wyłonienie przedsiębiorstw, których wizerunek jest najbardziej odpowiedzialnym społecznie. Wśród wyróżnionych firm znalazła się Ceramika Paradyż, jeden z największych producentów płytek ceramicznych w Polsce.