Ceramika Paradyż

1 Ceramika Paradyż

Grupa Paradyż zmienia wnętrza polskich łazienek

ceramika paradyzUważasz, że łazienka Twoja lub Twojego bliskiego nie spełnia oczekiwań i nie wygląda najlepiej…? Chcesz to zmienić? Jeśli tak, to zgłoś ją do konkursu na „Najbrzydszą łazienkę w Polsce”, który właśnie się rozpoczął! Do wygrania jest m.in. remont łazienki o wartości 15 000 zł. Organizatorem zabawy, która potrwa do 22 sierpnia br. jest Grupa Paradyż. Zapraszamy do udziału!

Czytaj więcej »Grupa Paradyż zmienia wnętrza polskich łazienek

Paradyż wśród najcenniejszych polskich firm

Ostatnie dni obfitowały w wyniki rankingów organizowanych przez największe polskie opiniotwórcze tytuły medialne – „Listę 500” tygodnika Polityka, „Listę 500” dziennika Rzeczpospolita oraz „100 najcenniejszych marek” wg tygodnika Newsweek. We wszystkich rankingach Grupa Paradyż lub jedna ze spółek wchodzących w skład grupy – Ceramika Paradyż Sp. z o.o. – zajęły wysokie miejsca, co potwierdza ich dobrą kondycję.

Czytaj więcej »Paradyż wśród najcenniejszych polskich firm

Ceramika Paradyż kolejny rok z Multi Communications

Rok 2012 rozpoczął się dla Multi Communications od bardzo dobrej wiadomości – od przedłużenia umowy o współpracy z Ceramiką Paradyż na kolejne 12 miesięcy. Kooperacja obu firm trwa już 3 lata. Początkowo zadania agencji skupione były głównie wokół działań ePr. Od 2011 roku zakres współpracy, oprócz działań ePr obejmuje dodatkowo działania z zakresu PR’u produktowego i korporacyjnego.

Czytaj więcej »Ceramika Paradyż kolejny rok z Multi Communications

Ceramika Paradyż na IV Europejskim Forum Gospodarczym

W dniach 9-10 listopada w Hotelu Andel’s w Łodzi odbędzie się po raz czwarty Europejskie Forum Gospodarcze. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem: „Atrakcyjność inwestycyjna Województwa Łódzkiego. W centrum Polski, w centrum Europy”. Ceramika Paradyż zaangażowała się w organizację forum, jako partner.

Czytaj więcej »Ceramika Paradyż na IV Europejskim Forum Gospodarczym

Ceramika Paradyż doceniona za CSR oraz wysokiej klasy produkty

Firma Dobrze Widziana – takim mianem może poszczycić się Ceramika Paradyż. Gala wręczenia nagród odbyła się 30 marca 2011 w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Organizator konkursu – Business Centre Club – docenił zaangażowanie firmy w politykę jakościową, dbałość o pracowników oraz inwestycje w społeczność lokalną.

Czytaj więcej »Ceramika Paradyż doceniona za CSR oraz wysokiej klasy produkty

Ceramika Paradyż dobrze widziana

14 grudnia 2010 podczas spotkania Business Centre Club w Radomiu odbyło się uroczyste wręczenie nominacji drugiej edycji konkursu „Firma Dobrze Widziana”. Projekt ma na celu wyłonienie przedsiębiorstw, których wizerunek jest najbardziej odpowiedzialnym społecznie. Wśród wyróżnionych firm znalazła się Ceramika Paradyż, jeden z największych producentów płytek ceramicznych w Polsce.

Czytaj więcej »Ceramika Paradyż dobrze widziana