Ceneo

Cenometr – nowość od Ceneo

1 CeneoDla każdego kto zastanawiał się jak w Ceneo sprawdzić czy dwa z pozoru różne produkty oferuje jeden sklep, dla każdego kto chciał w prosty sposób stworzyć zestaw produktów, by pokazać znajomym co mogą mu kupić na urodziny, a także dla każdego rodzica, który potrzebuje zestaw książek dla dziecka – Cenometr będzie wybawieniem.

Czytaj dalej »Cenometr – nowość od Ceneo

Ceneo na Samsung Bada

Z przyjemnością informujemy, że rodzina aplikacji mobilnych Ceneo powiększyła się o kolejne dziecko: Aplikację Ceneo na system operacyjny Samsung BADA. System ten działa na bardzo popularnych w Polsce telefonach Samsung Wave. Ceneo może się już pochwalić sześcioma aplikacjami dedykowanymi na różne mobilne systemy operacyjne (Bada, Android, iOS, WP7, Symbian, MeeGo) oraz oczywiście stronę lekką m.ceneo.pl.

Czytaj dalej »Ceneo na Samsung Bada

5 lat na polskim rynku e-commerce – case study

Jeden z wiodących serwisów polskiego rynku e-commerce obchodzi w lutym swoje 5 urodziny. Porównywarka Ceneo to projekt, który powstawał w domowym zaciszu, w czasach kiedy rodzimy rynek zakupów on-line był jeszcze słabo rozwinięty. Na zachodzie porównywarki cen były popularne, ale u nas mało kto wtedy słyszał o serwisach umożliwiających zestawienie ofert internetowych sklepów. Czytaj dalej »5 lat na polskim rynku e-commerce – case study