Archiwa tagu: CEDC

Soplica wprowadza rewolucję w segmencie nalewek – nowy produkt, uszlachetnione receptury i opakowanie premium na 120-lecie marki

Soplica, jedna z najstarszych polskich marek, obchodzi właśnie jubileusz 120-lecia swojego istnienia. Z tej okazji prezentuje swoje nowe oblicze premium i wprowadza zarazem zupełną nowość na polski rynek – Soplicę Spirytus Nalewkowy. Całości wydarzeń przyświeca hasło „Soplica. Wódki takie jak kiedyś”, które podkreśla unikalny charakter marki, jej szlachetne receptury i polski rodowód.

Bądź trendy z Passoa

Pomarańczowy, zielony, fioletowy i niebieski. To z pewnością najmodniejsze kolory tego lata. Królują na ulicach Nowego Jorku, Paryża, Tokio oraz Dubaju. Silikonowe zegarki w tych kolorach to najmodniejszy dodatek kreacji wielu gwiazd i trendsetterów. Teraz także z Passoa…

Centrum logistyczne Good Point Puławska II już w pełni skomercjalizowane – drugi najemca obiektu

Spółka Real Management, deweloper centrum logistycznego Good Point Puławska II, podpisała już drugą umowę najmu tego nowoczesnego obiektu klasy A+, oferującego magazyny i biura o łącznej powierzchni ponad 50 000m2. Drugim, po spółce CEDC, najemcą będzie spółka CURSOR S.A, która zajmie 25% powierzchni pierwszej fazy inwestycji.

CEDC ustaliła cenę akcji zwykłych

CEDC, największy producent wódki na świecie, spółka notowana na giełdzie Nasdaq w USA oraz na GPW, ustaliła, w związku z ofertą publiczną 10.250.000 akcji zwykłych CEDC, cenę za jedną akcję zwykłą spółki na poziomie 31 USD. Ponadto, Spółka przyznała subemitentom opcję ewentualnego zakupu dodatkowych 1.025.000 akcji na okres 25 dni (ang. overallotment option).