Archiwa tagu: CeBit

Lychas już w sklepach

Słuchawki Genius HS-G550 Lychas, pochodzące z nowej serii dedykowanej graczom, debiutują na polskim rynku. Ich składana konstrukcja ma ułatwić transport, natomiast oddzielna regulacja głośności dla każdej z muszli powinna pomóc podczas rozgrywek turniejowych.

Prezentacja GIGABYTE i Intel na targach Computex 2010

W minioną sobotę 05.06.2010 zakończyły się targi Computex 2010, które zaraz po CeBIT są drugą co do wielkości tego typu imprezą na świecie. GIGABYTE TECHNOLOGY wraz z firmą Intel wziął udział w seminarium, podczas którego zaprezentowane zostały nowinki technologiczne GIGABYTE: Unlocked Power, HotKey OC i Cloud OC oraz nowe procesory Intel z odblokowanym mnożnikiem Intel®… Czytaj dalej »

Produkty firmy TANDBERG nagrodzone „Oskarami Designu”

Kamera USB TANDBERG PrecisionHD i seria „Profile” zostały wyróżnione nagrodami International Forum Product Design podczas Targów CeBIT. Firma TANDBERG® (OSLO: TAA.OL) poinformowała dziś, że kamera USB PrecisionHD i produkty z serii Profile zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami iF (International Forum) Product Design podczas targów CeBIT, największej na świecie imprezy branży cyfrowej. Kamera USB TANDBERG PrecisionHD została… Czytaj dalej »

Premiera Comarch ECOD 2.0 na największych targach elektronicznych w Europie – CEBIT 2010

Comarch po raz kolejny bierze udział w targach Cebit organizowanych w dniach 2-5 marca 2010 w Hanowerze (stoisko E04, Hala 5).  Będzie to prawdziwa ofensywa produktowa firmy. Na szczególną uwagę zasługuje Platforma Comarch ECOD, rozwiązanie do elektronicznej wymiany dokumentów. Na targach Cebit nastąpi długo oczekiwana premiera Comarch ECOD 2.0.

G Data zawsze z Wami 1985-2010

25 lat historii G Data Software wyróżnia nas jako firmę, która postawiła pierwszy krok w kierunku produkcji oprogramowania zabezpieczającego. Tegoroczne targi CeBIT będą nie tylko okazją zaprezentowania nowości, jakie czekają na użytkowników programów G Data, ale również poznania bogatej historii firmy oraz spotkań z jej założycielami.

CeBIT: T-Systems przedstawia rozwiązania odpowiadające wyzwaniom nowej, sieciowej rzeczywistości

Rozwój biznesu, zwiększenie jakości i bezpieczeństwa przy jednoczesnej redukcji kosztów. Zobacz w jaki sposób firmy wykorzystują ICT (information and communication technology) do osiągania tych celów w coraz bardziej usieciowionym i mobilnym świecie. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska T-Systems i Deutsche Telekom na targach CeBIT, hala 4, D26.