CDP.pl

3 CDP.pl

CDP.pl wprowadza do cyfrowej dystrybucji filmy oraz audiobooki

cdpSpółka CDP.pl z grupy CD PROJEKT wprowadziła do oferty swojej platformy cyfrowej dystrybucji cdp.pl filmy oraz audiobooki. W rok po uruchomieniu platformy cdp.pl oferuje ona już łącznie około 3 tysięcy produktów, w tym – obok nowych kategorii – gry, ebooki oraz ekomiksy. W  czwartek o godzinie 20:00 na CDP.pl będzie miała miejsce ekskluzywna premiera filmu „Układ Zamknięty” z Januszem Gajosem, który nie jest jeszcze dostępny w sklepach ani innych serwisach i do tej pory można go było obejrzeć tylko w kinie.

Czytaj dalej »CDP.pl wprowadza do cyfrowej dystrybucji filmy oraz audiobooki

8 CDP.pl

Nowe wcielenia Triss i Geralta

cdpCDP.pl, spółka z Grupy CD PROJEKT, rozszerza swoją ofertę produktową w kategorii „gier bez prądu”. W połowie kwietnia do sklepów trafią pierwsze cztery zestawy kolekcjonerskich puzzli. Przy ich projektowaniu wykorzystano grafiki związane z grami z serii „Wiedźmin”. Zarówno fani puzzli jak i miłośnicy wiedźmińskiej sagi otrzymają kolejny, starannie przygotowany i atrakcyjny produkt, który zapewni wiele godzin doskonałej rozrywki.

Czytaj dalej »Nowe wcielenia Triss i Geralta

CD Projekt zapowiada finałową część „Wiedźmina”

Ogłoszony przez giełdowy CD Projekt 5 lutego 2013 r. a zapowiedziany na 2014 r. trzeci Wiedźmin, o podtytule „Dziki Gon” (Wild Hunt) będzie stanowić finałową część kultowej już trylogii. Nie oznacza to jednak dla CD Projekt pożegnania ze światem Wiedźmina. Oparty o autorską technologię REDengine3 „Wiedźmin 3” ma trafić równocześnie na wszystkie najbardziej zaawansowane platformy sprzętowe, a jej otwarty, rozbudowany świat i nieliniowa historia ma stanowić rewolucję w segmencie gier RPG.

Czytaj dalej »CD Projekt zapowiada finałową część „Wiedźmina”