Przejdź do treści

CD Projekt

CD PROJEKT rozpoczyna zapisy na testy The Witcher Battle Arena

 Należące do Grupy CD PROJEKT studio CD PROJEKT RED, we współpracy z Fuero Games, uruchamia zapisy na zamknięte beta testy gry mobilnej „The Witcher Battle Arena” w wersji na urządzenia z systemem operacyjnym Android. Projekt, dzięki któremu Grupa wejdzie na rynek gier mobilnych, zostanie udostępniony wszystkim graczom jeszcze w tym roku.

Czytaj dalej »CD PROJEKT rozpoczyna zapisy na testy The Witcher Battle Arena

GOG.com przedstawia technologię GOG Galaxy i rozpoczyna przedsprzedaż Wiedźmina 3 na wyłączność

Platforma cyfrowej dystrybucji GOG.com, należąca do Grupy CD PROJEKT, na specjalnej konferencji w Los Angeles, ogłosiła start GOG Galaxy. Innowacyjna technologia umożliwia grę zarówno online oraz offline bez zabezpieczeń typu DRM i stanowi prawdziwą rewolucję w podejściu do graczy. GOG rozpoczął również przedsprzedaż Wiedźmina 3.Czytaj dalej »GOG.com przedstawia technologię GOG Galaxy i rozpoczyna przedsprzedaż Wiedźmina 3 na wyłączność

1 CD Projekt

CDP.pl wprowadza do cyfrowej dystrybucji filmy oraz audiobooki

cdpSpółka CDP.pl z grupy CD PROJEKT wprowadziła do oferty swojej platformy cyfrowej dystrybucji cdp.pl filmy oraz audiobooki. W rok po uruchomieniu platformy cdp.pl oferuje ona już łącznie około 3 tysięcy produktów, w tym – obok nowych kategorii – gry, ebooki oraz ekomiksy. W  czwartek o godzinie 20:00 na CDP.pl będzie miała miejsce ekskluzywna premiera filmu „Układ Zamknięty” z Januszem Gajosem, który nie jest jeszcze dostępny w sklepach ani innych serwisach i do tej pory można go było obejrzeć tylko w kinie.

Czytaj dalej »CDP.pl wprowadza do cyfrowej dystrybucji filmy oraz audiobooki

2 CD Projekt

Microsoft i CD PROJEKT zapowiadają Wiedźmina 3 na Xbox One

cd projektStudio CD Projekt RED, należące do giełdowej spółki CD PROJEKT, poinformowało oficjalnie, że jej gra „Wiedźmin 3: Dziki Gon” zapowiedziana na 2014 r. zostanie wydana również na konsoli nowej generacji Xbox One. Ogłoszenie miało miejsce na specjalnej konferencji Microsoftu w Los Angeles, na której zaprezentowano najważniejsze gry, które zostaną wydane na przyszłej platformie giganta z Redmond.

Czytaj dalej »Microsoft i CD PROJEKT zapowiadają Wiedźmina 3 na Xbox One

GOG.com wśród 50 najlepszych stron internetowych świata tygodnika „Time”

cdpSerwis GOG.com, należący do giełdowej Grupy CD PROJEKT, został uznany jedną z 50 najlepszych stron internetowych świata przez prestiżowy tygodnik „Time”. To doskonała promocja i wielkie wyróżnienie dla tej młodej platformy cyfrowej dystrybucji gier. Oprócz GOG.com w zestawieniu umieszczono tylko dwa inne serwisy zajmujące się grami.

Czytaj dalej »GOG.com wśród 50 najlepszych stron internetowych świata tygodnika „Time”

5 CD Projekt

Gry i komiksy z CDP.pl dla klientów Virgin Mobile Polska

virgin mobilecdpCzłonkowie Klubu Virgin mogą otrzymać kody umożliwiające bezpłatne pobranie atrakcyjnej gry komputerowej z serwisu CDP.pl, to efekt wspólnej akcji Virgin Mobile Polska oraz CDP.pl. Promocja jest przeznaczona dla osób, które przeniosły swój numer do Virgin lub w ciągu 30 dni wydały 50 zł na usługi telekomunikacyjne operatora.

Czytaj dalej »Gry i komiksy z CDP.pl dla klientów Virgin Mobile Polska

6 CD Projekt

Nowe wcielenia Triss i Geralta

cdpCDP.pl, spółka z Grupy CD PROJEKT, rozszerza swoją ofertę produktową w kategorii „gier bez prądu”. W połowie kwietnia do sklepów trafią pierwsze cztery zestawy kolekcjonerskich puzzli. Przy ich projektowaniu wykorzystano grafiki związane z grami z serii „Wiedźmin”. Zarówno fani puzzli jak i miłośnicy wiedźmińskiej sagi otrzymają kolejny, starannie przygotowany i atrakcyjny produkt, który zapewni wiele godzin doskonałej rozrywki.

Czytaj dalej »Nowe wcielenia Triss i Geralta