Przejdź do treści

CD Projekt Red

CD PROJEKT sprzeda jeszcze więcej Wiedźmina 2 dzięki REDkit

cdpStudio CD Projekt RED, należące do spółki CD PROJEKT, udostępniło graczom stworzone przez siebie narzędzie deweloperskie służące do tworzenia własnych, nieliniowych przygód osadzonych w wiedźmińskim uniwersum. Dzięki REDkit fani będą mogli wrócić do świata Wiedźmina czekając na kolejną część gry, która ukaże się w przyszłym roku.

Czytaj dalej »CD PROJEKT sprzeda jeszcze więcej Wiedźmina 2 dzięki REDkit

CD Projekt zapowiada finałową część „Wiedźmina”

Ogłoszony przez giełdowy CD Projekt 5 lutego 2013 r. a zapowiedziany na 2014 r. trzeci Wiedźmin, o podtytule „Dziki Gon” (Wild Hunt) będzie stanowić finałową część kultowej już trylogii. Nie oznacza to jednak dla CD Projekt pożegnania ze światem Wiedźmina. Oparty o autorską technologię REDengine3 „Wiedźmin 3” ma trafić równocześnie na wszystkie najbardziej zaawansowane platformy sprzętowe, a jej otwarty, rozbudowany świat i nieliniowa historia ma stanowić rewolucję w segmencie gier RPG.

Czytaj dalej »CD Projekt zapowiada finałową część „Wiedźmina”

Sto gier w ofercie CDP.pl

W ciągu dwóch pierwszych miesięcy działalności platforma dystrybucji cyfrowej CDP.pl zwiększyła katalog gier w swojej ofercie z 34 do 100 tytułów. Platforma dynamicznie się rozwija, zbiera dobre opinie klientów i osiąga założone cele biznesowe, podkreślają przedstawiciele firmy CDP.pl z grupy CD Projekt RED.Czytaj dalej »Sto gier w ofercie CDP.pl

Cezary Iwański wzmocnił Radę Nadzorczą CD Projekt RED jako członek niezależny

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie CD Projekt RED powołało 23 listopada 2012 roku Pana Cezarego Iwańskiego w skład Rady Nadzorczej Spółki. Nowy członek nadzoru posiada bardzo bogate doświadczenie na rynku kapitałowym, które zdobywał m.in. jako wieloletni wiceprezes Pioneer Pekao Investment Management.

Czytaj dalej »Cezary Iwański wzmocnił Radę Nadzorczą CD Projekt RED jako członek niezależny

GOG.com podbija rynek Apple

GOG.com, należąca do CD Projekt RED, globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier, zanotował znaczący przyrost popularności i osiągnął kolejny kamień milowy w swoim rozwoju. Dzięki wprowadzeniu do oferty gier na komputery Mac na stronie wzrósł zarówno generowany ruch, liczba użytkowników, jak i ogólna liczba medialnych publikacji dotyczących platformy.

Czytaj dalej »GOG.com podbija rynek Apple

CDP.pl – ruszyła nowa platforma cyfrowej dystrybucji gier

CDP.pl, spółka zależna notowanego na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych producenta i dystrybutora gier – CD Projekt RED – uruchomiła 11 października 2012 r. platformę cyfrowej dystrybucji gier za pośrednictwem internetu. W oparciu o 18 lat doświadczeń w tradycyjnej dystrybucji spółka zaoferowała klientom nowoczesną i wygodną możliwość zakupu gier komputerowych w postaci cyfrowej.

Czytaj dalej »CDP.pl – ruszyła nowa platforma cyfrowej dystrybucji gier

Jesienna ofensywa Grupy CD Projekt Red. W październiku podwójne uderzenie

Takiej jesieni w historii Grupy CD Projekt RED jeszcze nie było! Od startu cyfrowej rewolucji na CDP.pl, przez kolejne informacje na temat cyberpunkowej produkcji studia RED, po poszerzenie działalności w GOG.com. Ilość wydarzeń jest tak duża, że po raz pierwszy wymaga zorganizowania nie jednej, a dwóch konferencji. Bądźcie z nami tej jesieni, poznajcie nasze plany i zobaczcie jak się zmieniamy!

Czytaj dalej »Jesienna ofensywa Grupy CD Projekt Red. W październiku podwójne uderzenie