Przejdź do treści

CBRE

MARKA 4F W PROJEKCIE OUTLET CENTER W BIAŁYMSTOKU

CBRE informuje, że 4F – czołowa polska marka odzieży i akcesoriów sportowych – nawiązała współpracę z „Outlet Center” w Białymstoku. Salon o powierzchni 160 m kw. pojawi się w centrum wraz z jego otwarciem przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych, które nastąpi wiosną 2015 roku. Sklep 4F rozszerzy jego ofertę w zakresie odzieży i akcesoriów sportowych dla takich dyscyplin jak narciarstwo, snowboard, fitness, bieganie czy jazda na rowerze.Czytaj dalej »MARKA 4F W PROJEKCIE OUTLET CENTER W BIAŁYMSTOKU

MEDIA EXPERT PODPISAŁ UMOWĘ NAJMU W GALERII „NOWY ŚWIAT” W RZESZOWIE

CBRE, największa na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, informuje, że firma Media Expert podpisała umowę najmu w Galerii „Nowy Świat” w Rzeszowie. Najemca zajmuje powierzchnię 875 m kw. Sklep Media Expert znajdować się będzie na poziomie „0” Galerii w sąsiedztwie lokalu Sony Center. Otwarcie lokalu zaplanowano na koniec lutego 2014.Czytaj dalej »MEDIA EXPERT PODPISAŁ UMOWĘ NAJMU W GALERII „NOWY ŚWIAT” W RZESZOWIE

1 CBRE

Londyn zdetronizował Hongkong jako najdroższą lokalizację biurową na świecie. Warszawa na 63 miejscu

cbreLondyński West End zdetronizował Hong Kong (Centrum) w rankingu najdroższych lokalizacji biurowych świata, zgodnie z raportem Prime Office Occupancy Costswiecie), wydawanym dwa razy w roku przez Rynku w CBRE. Londyn wygrał cały ranking, ale to Azja nadal dominuje na liście – 4 z 5 najdroższych lokalizacji świata to rynki azjatyckie. Raport pokazuje również, że czynsze rosły najszybciej w obu Amerykach, gdzie obserwuje się kontynuację poprawy rynku nieruchomości. 

Czytaj dalej »Londyn zdetronizował Hongkong jako najdroższą lokalizację biurową na świecie. Warszawa na 63 miejscu

2 CBRE

CCC w Fabryce Wołomin

cbrePark Handlowy Wołomin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, deweloper centrum handlowo-rozrywkowego Fabryka Wołomin, podpisała umowę najmu z CCC o powierzchni ok. 585 m kw. CCC jest jednym z pierwszych najemców, którzy zdecydowali się na wynajęcie powierzchni w Fabryce Wołomin. Sklepy pozostałych najemców oferujących usługi dla klientów centrum, a podpisali również umowy najmu, zajmą powierzchnię ok. 120 m kw. Budowa centrum handlowego rozpocznie się  na początku 2014 roku, a jej otwarcie jest planowane w 2015 roku.

Czytaj dalej »CCC w Fabryce Wołomin

4 CBRE

Co nowego na rynku nieruchomości handlowych i logistycznych w 2014 roku

cbreZdaniem ekspertów CBRE, największej światowej firmy doradczej w sektorze nieruchomości komercyjnych, rok 2013 był bardzo dobry dla polskiego rynku nieruchomości komercyjnych, a 2014 zapowiada się jeszcze lepiej. Rosnąca konsumpcja, stabilny popyt na powierzchnie komercyjne oraz plany wejścia na rynek polski przez kolejne międzynarodowe sieci handlowe sprawiają, że perspektywy na rok 2014 i lata następne są obiecujące. W budowie jest obecnie kilka obiektów handlowych w Warszawie i dużych ośrodkach regionalnych, w tym centra handlowe Royal Wilanów (7.000 mkw., planowane otwarcie w 2014 r.), Atrium Felicity i IKEA w Lublinie oraz Sukcesja w Łodzi. Widocznym trendem jest także rozbudowa istniejących centrów. Szereg centrów tzw. pierwszej i drugiej generacji przechodzi obecnie modernizację, często związaną ze zmianą formuły i dodaniem nowych funkcji rozrywkowych. Jest to sposób na sprostanie zmieniającym się wymaganiom konsumentów, o czym mówił opublikowany wcześniej w tym roku raport z badania CBRE „Jak robimy zakupy – co myślą europejscy konsumenci”. Badanie wykazało, że konsumenci oczekują od wizyty w centrum handlowym „doświadczeń zakupowych”. Oprócz zakupów odzieży, elektroniki czy artykułów spożywczych chcą także zjeść obiad, zrelaksować się, czy obejrzeć film.

Czytaj dalej »Co nowego na rynku nieruchomości handlowych i logistycznych w 2014 roku