Archiwa tagu: Castrol

Na rynek wchodzi nowy olej Castrol EDGE wzmocniony tytanem

Castrol właśnie ogłosił wprowadzenie nowego oleju Castrol EDGE z technologią Titanium FST™. Już od 115 lat firma Castrol towarzyszy pionierskim dokonaniom człowieka i inżynierii, mając swój udział w 21 lądowych rekordach prędkości, wielokrotnych startach promów kosmicznych i pierwszym locie Concorde’a z dwukrotną prędkością dźwięku. Dzisiaj otwiera się nowy rozdział historii w życiu firmy.

Ruszył trzeci etap promocji serwisu Castrolfan.pl

Instytut Rozwoju Reklamy uruchomił kolejną odsłonę największej kampanii marki Castrol w Polsce, prowadzonej w oparciu o serwis castrolfan.pl. Jurorami w konkursie konsumenckim, w którym do wygrania są bilety na UEFA EURO 2012™, są dwaj polscy sportowcy: Jerzy Dudek oraz Maciej Oleksowicz. Kolejną odsłonę konkursu wspiera nowa wersja serwisu castrolfan.pl.

110 lat z produktami Castrol

Firma Castrol świętuje właśnie swoje 110 urodziny. To dobra okazja, by przyjrzeć się ponad wiekowej tradycji tej uznanej marki, która wielokrotnie rewolucjonizowała rynek motoryzacyjny swoimi przełomowymi produktami.

Castrol zdobywa nagrodę sponsoringową i wybiera najlepszego piłkarza

Firma Castrol, oficjalny sponsor UEFA EURO 2008, otrzymała prestiżową nagrodę International Sponsorship Award przyznawaną przez Europejskie Stowarzyszenie Sponsoringowe (ESA). Ukoronowaniem działań na polskim rynku jest włączenie się firmy w coroczną Galę tygodnika „Piłka nożna” i ustanowienie dodatkowej kategorii, w której zostanie wyłoniony laureat.