Castorama

Lekko Stronniczy, SciFun oraz Design Your Life dla Castorama Polska

W ramach 17. urodzin, Castorama Polska stworzyła trzy nowe formaty na swoim oficjalnym kanale na Youtube. Do współpracy zostali zaproszeni znani polscy youtuberzy z sieci LifeTube – Lekko Stronniczy, SciFun, Design Your Life oraz 5 sposobów na. Karol Paciorek i Włodek Markiewicz będą prezentować najdziwniejsze budynki, znajdujące się w Polsce, Design Your Life pokaże stylizacje DYI do zrealizowania w mieszkaniu a SciFun zagłębi się w świat fizyki i chemii w architekturze. Za koncepcję strategię i realizację kanału odpowiada LifeTube – sieć wyspecjalizowana w komunikacji na YouTube. Czytaj więcej »Lekko Stronniczy, SciFun oraz Design Your Life dla Castorama Polska

Nowa strona internetowa Castoramy jeszcze bardziej przyjazna dla użytkowników

Możliwość przeglądania i porównywania asortymentu, dostęp do bazy inspiracji i porad, intuicyjność, nowoczesny wygląd – to tylko niektóre cechy zupełnie odmienionej strony internetowej, którą zaprezentowała największa sieć sklepów budowlano-remontowych w naszym kraju, czyli Castorama.

Czytaj więcej »Nowa strona internetowa Castoramy jeszcze bardziej przyjazna dla użytkowników

Radykalne zmiany na białostockim rynku – lokalnym firmom wyrasta konkurencja

Kończy się trwający ponad dekadę okres, w którym na białostockiej mapie handlowej znajdował się zaledwie jeden hipermarket budowlany. Była to sytuacja dość wyjątkowa, bo rzadko się zdarza, aby w tak dużym – bo przecież niemal 300-tysięcznym mieście działał tylko jeden wielkopowierzchniowy market należący do zagranicznego koncernu.

Czytaj więcej »Radykalne zmiany na białostockim rynku – lokalnym firmom wyrasta konkurencja