CASIO EXILIM

Chwytaj elementy życia

Ruszyła druga edycja prestiżowego konkursu na Fotoblog Roku 2011. Adresowany jest on do osób, które poprzez fotografowanie dzielą się z innymi swoimi emocjami, wrażeniami oraz spojrzeniem na świat. Do pierwszej edycji zgłosiło się ponad 500 autorów blogów, na które oddano łącznie 100 tys. głosów. Po raz drugi oficjalnym partnerem plebiscytu została firma Casio Exilim.

Czytaj dalej »Chwytaj elementy życia

Ostatni dzwonek by zostać muzycznym przedsiębiorcą roku

16 marca br. upływa termin nadsyłania zgłoszeń do międzynarodowego konkursu International Young Music Entrepreneur 2009. Już tylko przez kilka dni przedsiębiorcy i animatorzy branży muzycznej mogą ubiegać się o udział w warsztatach i seminariach tematycznych w Wielkiej Brytanii, wstęp na festiwal Great Escape oraz nagrody rzeczowe w postaci aparatów fotograficznych, akcesoriów komputerowych i dodatkowych nagród pieniężnych. Partnerem akcji i fundatorem nagród jest firma CASIO Exilim i Vector Digital.
Czytaj dalej »Ostatni dzwonek by zostać muzycznym przedsiębiorcą roku

Najnowsza kolekcja aparatów Casio High Speed Exilim

Wraz z nadejściem roku 2009 odbyła się światowa premiera nowej linii aparatów kompaktowych CASIO EXILIM, przypadająca na 9 stycznia. Do dotychczasowej oferty firmy dołączą modele EX-FS10 i EX-FC100, umożliwiające wykonywanie zdjęć w trybie seryjnym, EX-Z400, EX-Z270 i EX-S12, wyposażone w m.in. nowy silnik EXILIM Engine 4.0. Oprócz tego w najnowszej kolekcji pojawi się innowacyjny Exilim – EX-Z1. Dystrybutorem aparatów w Polsce będzie firma ZIBI S.A.
Czytaj dalej »Najnowsza kolekcja aparatów Casio High Speed Exilim