Przejdź do treści

Capital One Advisers

Polski Holding Rekrutacyjny zadebiutuje na NewConnect

Polski Holding Rekrutacyjny S.A. planuje debiut na rynku NewConnect na początku IV kwartału 2010 roku. W portfelu holdingu znajdują się 4 firmy z Grupy ITC. Spółka w ofercie private placement chce pozyskać kapitał w wysokości do 800 tys. PLN. Pomoże on sfinansować dalszą akwizycję oraz przejąć udziały kolejnych trzech podmiotów: Zmotywowani.pl, Alter FM Group i Alter Interim. Celem holdingu jest stworzenie silnego brandu, stanowiącego przeciwwagę dla firm monopolizujących dzisiejszą branżę HR w Polsce. To pierwszy projekt konsolidacji rynku HR z wykorzystaniem finansowania płynącego od inwestorów giełdowych.

Czytaj dalej »Polski Holding Rekrutacyjny zadebiutuje na NewConnect

Capital One Advisers wprowadzi Polski Holding Rekrutacyjny S.A. na NewConnect

Polski Holding Rekrutacyjny S.A. (PHR) skupia przedsiębiorstwa działające w obszarze Human Resources. W holdingu udział mają spółki z zakresu doradztwa personalnego, rekrutacji, head huntingu, szkoleń oraz outsourcingu płacowego. PHR inwestuje w podmioty już istniejące oraz nowopowstałe przedsięwzięcia.

Czytaj dalej »Capital One Advisers wprowadzi Polski Holding Rekrutacyjny S.A. na NewConnect

Druga prywatna emisja akcji Serenity S.A.

Notowana na NewConnect spółka Serenity S.A. planuje drugą emisję akcji. Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy zdecydowało niedawno o emisji od 1,66 do 6,8 mln akcji, które zostaną zaoferowane wybranym inwestorom. Umowy objęcia akcji mają być zawarte do 31 marca. Obecnie kapitał zakładowy firmy dzieli się na 379 mln akcji, z czego w obrocie znajduje się 38,6 mln akcji. Czytaj dalej »Druga prywatna emisja akcji Serenity S.A.