Archiwa tagu: Canon

Kyocera FS-4200DN – najoszczędniejsza drukarka biurowa w zestawieniu IT Professional!

Według zestawienia, przygotowanego przez magazyn IT Professional, drukarka Kyocera FS-4200DN jest najtańszym w eksploatacji urządzeniem monochromatycznym. Według wyliczeń magazynu, wydruk jednej strony na FS-4200DN kosztuje zaledwie 1,5 grosza. W przypadku modeli konkurencyjnych, cena ta potrafi być nawet trzykrotnie wyższa. W badaniu, oprócz Kyocery, uczestniczyły urządzenia takich producentów jak: OKI, Samsung, Xerox, Lexmark, HP, Canon i… Czytaj dalej »

Śladami easy ridera z Canonem w plecaku

10 sierpnia br. Ania Jackowska, znana podróżniczka i laureatka prestiżowej nagrody National Geographic Traveler 2010 w kategorii Wyprawa Roku, wyrusza w kolejną podróż. Tym razem będzie samotnie przemierzać Stany Zjednoczone podczas motocyklowej podróży – “Nie tylko Road 66 – czyli easy rider po USA 2011”.

Canon – innowacyjne produkty z zakresu przetwarzania obrazu na targach Photokina 2010

Na tegorocznych targach Photokina, odbywających się w Kolonii w Niemczech, firma Canon zaprezentuje gamę rozwiązań do przetwarzania obrazu, wprowadzonych w 2010 r. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z kolekcją jesienną, poczynając od aparatów kompaktowych z funkcją nagrywania wideo Full HD, aż po profesjonalne kamery o jakości telewizyjnej, drukarki domowe i urządzenia wielkoformatowe.

Więcej niż zdjęcia

W pierwszym tygodniu września odbyły się warsztaty filmowe Canon ‘EOS – więcej niż zdjęcia’ współorganizowane przez firmę iSource S.A, wyłącznego w Polsce dystrybutora sprzętu i oprogramowania firmy Apple. Podczas nich eksperci i doświadczeni instruktorzy omawiali kwestie technik filmowania oraz zagadnienia związane z montażem i postprodukcją materiału.