Przejdź do treści

Canon

Kyocera FS-4200DN – najoszczędniejsza drukarka biurowa w zestawieniu IT Professional!

Według zestawienia, przygotowanego przez magazyn IT Professional, drukarka Kyocera FS-4200DN jest najtańszym w eksploatacji urządzeniem monochromatycznym. Według wyliczeń magazynu, wydruk jednej strony na FS-4200DN kosztuje zaledwie 1,5 grosza. W przypadku modeli konkurencyjnych, cena ta potrafi być nawet trzykrotnie wyższa. W badaniu, oprócz Kyocery, uczestniczyły urządzenia takich producentów jak: OKI, Samsung, Xerox, Lexmark, HP, Canon i Konica Minolta.Czytaj dalej »Kyocera FS-4200DN – najoszczędniejsza drukarka biurowa w zestawieniu IT Professional!

Canon prezentuje wydajny i kompaktowy skaner, który przetwarza dokumenty na potrzeby cyfrowego obiegu pracy i rozwiązań w chmurze

Canon prezentuje imageFORMULA DR-C130 – wszechstronny i kompaktowy skaner wyposażony w profesjonalne oprogramowanie do skanowania, który zapewnia wysoką jakość przetwarzania dokumentów.

Czytaj dalej »Canon prezentuje wydajny i kompaktowy skaner, który przetwarza dokumenty na potrzeby cyfrowego obiegu pracy i rozwiązań w chmurze

Canon wprowadza nowe modele z linii profesjonalnych kalkulatorów naukowych

Firma Canon rozszerza linię kalkulatorów o dwa nowe zaawansowane modele – X MARK I Pro i F-789SGA. Oba kalkulatory dedykowane są zarówno studentom, jak i pracownikom naukowym. Łączą w sobie szereg specjalistycznych funkcji, aby zapewnić rzetelne wyniki matematyczne podczas pracy w biurze lub sali wykładowej.

Czytaj dalej »Canon wprowadza nowe modele z linii profesjonalnych kalkulatorów naukowych

Canon – innowacyjne produkty z zakresu przetwarzania obrazu na targach Photokina 2010

Na tegorocznych targach Photokina, odbywających się w Kolonii w Niemczech, firma Canon zaprezentuje gamę rozwiązań do przetwarzania obrazu, wprowadzonych w 2010 r.  Zwiedzający będą mogli zapoznać się z kolekcją jesienną, poczynając od aparatów kompaktowych z funkcją nagrywania wideo Full HD, aż po profesjonalne kamery o jakości telewizyjnej, drukarki domowe i urządzenia wielkoformatowe.

Czytaj dalej »Canon – innowacyjne produkty z zakresu przetwarzania obrazu na targach Photokina 2010

Więcej niż zdjęcia

W pierwszym tygodniu września odbyły się warsztaty filmowe Canon ‘EOS – więcej niż zdjęcia’ współorganizowane przez firmę iSource S.A, wyłącznego w Polsce dystrybutora sprzętu i oprogramowania firmy Apple. Podczas nich eksperci i doświadczeni instruktorzy omawiali kwestie technik filmowania oraz zagadnienia związane z montażem i postprodukcją materiału.

Czytaj dalej »Więcej niż zdjęcia