Call of Duty 4: Modern Warfare

Cybersport Games Festival zakończone – znamy Mistrzów Gier Komputerowych 2010

W dniach 1-3 października w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Hotelu Centrum w Łodzi odbyła się jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez sportów elektronicznych w Polsce – Cybersport Games Festival, zorganizowana w ramach projektu Cyberarena 36i6. Trzydniowe rozgrywki będące integralną częścią XXI Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier były wydarzeniem wyjątkowym dla każdego fana gier komputerowych i konsolowych. Wszyscy miłośnicy sportów elektronicznych i wirtualnej zabawy mieli okazję rywalizować na najbardziej popularnych platformach growych na Świecie zarówno na komputery PC, jak i konsole, w tym m.in. Counter-Strike 1.6, Call Of Duty 4: Modern Warfare, FIFA11, Halo Reach, F1 2010 czy też Guitar Hero.

Czytaj więcej »Cybersport Games Festival zakończone – znamy Mistrzów Gier Komputerowych 2010

Weź udział w drużynowych rozgrywkach Cyberareny36i6

Rozpoczęły się zapisy do drużynowych rozgrywek gier Counter-Strike 1.6 oraz Call of Duty 4: Modern Warfare organizowanych w ramach akcji „Mocne uderzenie Cyberareny36i6”. Pięcioosobowe drużyny z całego kraju już teraz mogą rejestrować się na oficjalnej stronie projektu i wziąć udział w wirtualnych zmaganiach o nagrody pieniężne w wysokości 2 000 złotych.

Czytaj więcej »Weź udział w drużynowych rozgrywkach Cyberareny36i6

Gametrade.pl liderem w niecały miesiąc

Portal Gametrade.pl, służący do legalnej wymiany gier pomiędzy graczami, wystartował niecały miesiąc temu, a już jest rynkowym liderem pod względem liczby zarejestrowanych użytkowników, oglądalności oraz liczby i wartości wymienionych gier. W sierpniu dzięki Gametrade.pl właściciela zmieniło ponad 100 gier o łącznej wartości ponad 20 tysięcy złotych. Każdy z wymieniających się graczy zdobył upragnioną grę jedynie za cenę przesyłki.Czytaj więcej »Gametrade.pl liderem w niecały miesiąc

Trick Truck Plus Cyberarena 36i6 rusza w trasę

Już w ten piątek tj. 10 lipca odbędzie się pierwszy przystanek wakacyjnego przedsięwzięcia realizowanego przez zespół Cybersport.pl we współpracy z marką 36i6 – Trick Truck Plus Cyberarena 36i6. Jest to część zakrojonego na szeroką skalę projektu, w którego skład wejdzie seria eventów dla miłośników wirtualnej rywalizacji zorganizowanych w kilkunastu największych miastach Polski.Czytaj więcej »Trick Truck Plus Cyberarena 36i6 rusza w trasę

Call of Duty 4 ponownie w lidze HLC

Organizacja ligi Heyah Logitech Cybersport z przyjemnością informuje, że wystartowały zapisy do drugiego sezonu niezwykle emocjonujących i widowiskowych rozgrywek Call of Duty 4: Modern Warfare. W tym roku wirtualne zmagania zorganizowane przez zespół Cybersport.pl odbywać się będą pod patronatem serwisu GameMod. Najlepsze pięcioosobowe zespoły z całego kraju zmierzą się w walce o tytuły Mistrzów Gier Komputerowych oraz nagrody pieniężne o łącznej wartości 4 500 złotych.
Czytaj więcej »Call of Duty 4 ponownie w lidze HLC