Archiwa tagu: Business Software Alliance

Złote Blachy 2009

18 grudnia 2009 r. Koalicja Antypiracka przyznała „Złote Blachy” przedstawicielom jednostek policji, które w tym roku wyróżniły się skuteczną walką z piractwem muzycznym, filmowym i komputerowym. W tegorocznej edycji uhonorowane zostały: Komenda Stołeczna Policji, Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku oraz Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu.

Asseco Poland SA regionalnym członkiem BSA

Czołowa polska spółka informatyczna przyłączyła się do działań BSA w Polsce i w Europie.Asseco Poland SA, czołowa spółka informatyczna w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej, oferująca specjalistyczne oprogramowanie oraz rozwiązania w zakresie IT dla kluczowych sektorów gospodarki, została członkiem Business Software Alliance w regionie EMEA.

Sukces trójmiejskiej policji – zatrzymanie internetowego pirata z Sopotu

20 października b.r. policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej z Sopotu zatrzymali w miejscu zamieszkania 31-letniego mieszkańca Sopotu, administratora oraz twórcę płatnych serwisów internetowych, na których bezprawnie rozpowszechniał ponad 3 tysiące filmów o wartości około 240 tys

McAfee ogólnoświatowym członkiem BSA

Lider technologii bezpieczeństwa przyłączył się do działań BSA w regionie Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Firma McAfee, zajmująca się technologią bezpieczeństwa, rozszerzyła swoją współpracę z Business Software Alliance. Dotychczasowa współpraca w regionie Azji i obu Ameryk została rozszerzona na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Zrób to SAMo! w administracji

30 września 2009 r. odbędzie się bezpłatne seminarium szkoleniowe dla przedstawicieli administracji publicznej z całej Polski. W jego trakcie uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, między innymi, jak obniżyć koszty zarządzania infrastrukturą IT, zwiększyć jej wydajność oraz zmniejszyć ryzyko prawne i informatyczne związane z korzystaniem z nielicencjonowanego oprogramowania.