Business-Critical Continuity

Emerson Network Power we współpracy z Panduit Corporation pomogą firmom zoptymalizować infrastrukturę IT

Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson i światowy lider w zapewnianiu ciągłości działania systemów o kluczowym znaczeniu dla firm (Business-Critical Continuity), ogłosiła współpracę z firmą Panduit w celu zaspokojenia popytu na efektywną integrację systemów dla firm i zarządzanie ryzykiem w centrum danych.

Czytaj dalej »Emerson Network Power we współpracy z Panduit Corporation pomogą firmom zoptymalizować infrastrukturę IT

Emerson Network Power zaprasza na Forum Wentylacja 2009

Eksperci Emerson Network Power, spółki należącej do koncernu Emerson (NYSE:EMR), światowego lidera w dziedzinie Business-Critical Continuity™, zapraszają w dniach 18-19 marca partnerów, inwestorów oraz przedstawicieli mediów do odwiedzin stoiska firmy podczas Forum Wentylacja 2009. Tegoroczne forum odbędzie się w Centrum Kongresowym Gromada, na ulicy 17 stycznia 32 w Warszawie.
Czytaj dalej »Emerson Network Power zaprasza na Forum Wentylacja 2009

Podwójne zwycięstwo polskiego biura Emerson Network Power w Lizbonie

24 września w stolicy Portugalii, odbyło się międzynarodowe spotkanie Emerson Network Power, na którym podsumowano wyniki w regionie EMEA (Europe Middle East & Africa). Nagrody dla regionalnych liderów przyznano w trzech kategoriach: usługi, klimatyzacja precyzyjna, zasilanie AC. W dwóch pierwszych laury zdobył polski oddział Emerson Network Power.
Czytaj dalej »Podwójne zwycięstwo polskiego biura Emerson Network Power w Lizbonie