Archiwa tagu: Business Centre Club

Maj pod znakiem e-biznesu

Od 9 do 11 maja Kraków będzie stolicą e-biznesu. To właśnie do tego miasta Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club oraz SKN Synergy zapraszają Cię na E-biznes Festiwal. Trzy dni bezpłatnych szkoleń i prelekcji z zakresu trzech „e” – e-biznesu, e-commerce i e-marketingu. Ogrom wiedzy i umiejętności, które pozwolą Ci na pełniejsze wykorzystanie potencjału Internetu.

Ceramika Paradyż doceniona za CSR oraz wysokiej klasy produkty

Firma Dobrze Widziana – takim mianem może poszczycić się Ceramika Paradyż. Gala wręczenia nagród odbyła się 30 marca 2011 w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Organizator konkursu – Business Centre Club – docenił zaangażowanie firmy w politykę jakościową, dbałość o pracowników oraz inwestycje w społeczność lokalną.

Drutex Liderem Polskiego Biznesu

DRUTEX S.A., jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie ogłosił, że firma i Prezes Leszek Gierszewski zostali laureatem Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, przyznawanej podczas dwudziestej edycji konkursu w Teatrze Narodowym w Warszawie. Spółka znalazła się w gronie zwycięzców w wyniku uznania jej doskonałych wyników finansowych, wzrostu eksportu oraz zaangażowania w działalność społeczną.

Ceramika Paradyż dobrze widziana

14 grudnia 2010 podczas spotkania Business Centre Club w Radomiu odbyło się uroczyste wręczenie nominacji drugiej edycji konkursu „Firma Dobrze Widziana”. Projekt ma na celu wyłonienie przedsiębiorstw, których wizerunek jest najbardziej odpowiedzialnym społecznie. Wśród wyróżnionych firm znalazła się Ceramika Paradyż, jeden z największych producentów płytek ceramicznych w Polsce.

Ekonomia połączona z biznesem w WSE-I

Od nowego roku akademickiego Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna w Warszawie we współpracy z Business Centre Club startuje z innowacyjnym programem edukacyjnym CO-OP. Wśród firm partnerskich WSE-I znalazły się tak znane i renomowane marki, jak: IBM, Ciech S.A., Microsoft, Aster, Sequence, GlobalOne, Oracle, Call Center Training, DAT Komputer Concepts D-Link Polska, Polska Organizacja Turystyczna czy Międzynarodowe Targi… Czytaj dalej »

Ambasador Polskiej Gospodarki 2010

LOTOS Oil, 17 maja br. został wyróżniony przez Business Centre Club tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Eksporter. Wg danych Ministerstwa Finansów, ponad 70% eksportu środków smarnych z Polski, zostało zrealizowanych w ub. r. właśnie przez spółkę LOTOS Oil a jej produkty docierają do 45 krajów na świecie.