budownictwo.pl

panoramafirm.pl i budownictwo.pl partnerami medialnymi Internetowych Targów Nieruchomości

Należące do Eniro Polska serwisy po raz kolejny wzięły udział w Internetowych Targach Nieruchomości, organizowanych przez GazetaDom.pl i Domiporta.pl. Internauci będą mogli zapoznać się z ofertami deweloperów z całej Polski oraz artykułami związanymi z zakupem i urządzaniem mieszkania.

Czytaj więcej »panoramafirm.pl i budownictwo.pl partnerami medialnymi Internetowych Targów Nieruchomości

Eniro Polska inwestuje w Budownictwo – www.budownictwo.pl

Eniro Polska wydawca katalogów yellow pages i właściciel wyszukiwarek teleadresowych modernizuje swoje budowlane produkty. W ofercie firmy znajduje się katalog, płyta CD i strona www. Firma uruchomiła nowy serwis www.budownictwo.pl, który jest uniwersalną i nowoczesną platformą budowlano – biznesową łączącą sprzedających i kupujących w branży.
Czytaj więcej »Eniro Polska inwestuje w Budownictwo – www.budownictwo.pl

Eniro Polska – podsumowanie i plany

Eniro Polska jest liderem na rynku katalogów i wyszukiwarek teleadresowych. Wartość sektora yellow oages, uwględniając on-line i off-line, szacowna jest  na ponad 360 mln zł. 2008 rok był bardzo dobry dla Eniro. Polski oddział firmy zwiększył przychody, liczbę klientów i EBITDA. Pod koniec 2008 roku spółka Eniro przyjęła nową długoterminową strategię „od zależności od druku do możliwości online”.
Czytaj więcej »Eniro Polska – podsumowanie i plany