Archiwa tagu: Budma

Blachy Pruszyński z nagrodami po Budmie

Nagroda za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy, rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy za blachę na rąbek stojący oraz medal za całokształt współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi – to owoce uczestnictwa firmy Blachy Pruszyński w tegorocznych targach budowlanych Budma.

Den Braven na targach Budma 2010

W dniach 19-22 stycznia 2010 Poznań, za sprawą targów Budma, stał się stolicą branży budowlanej. Podczas czterech dni trwania targów tysiące zwiedzających mogło zapoznać się z ofertą oraz nowościami wystawców z całego świata. W tak elitarnym towarzystwie nie mogło oczywiście zabraknąć firmy Den Braven, która w tym roku zaprezentowała swoje nowości nie na jednym, ale… Czytaj dalej »

Budownictwo od Eniro na targach BUDMA

Tylko do dzisiaj można odwiedzać Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma – największe targi budowlane w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród wystawców tegorocznej edycji targów jest firma Eniro Polska – wydawca katalogu Budownictwo (www.budownictwo.pl).

Eniro Polska inwestuje w Budownictwo – www.budownictwo.pl

Eniro Polska wydawca katalogów yellow pages i właściciel wyszukiwarek teleadresowych modernizuje swoje budowlane produkty. W ofercie firmy znajduje się katalog, płyta CD i strona www. Firma uruchomiła nowy serwis www.budownictwo.pl, który jest uniwersalną i nowoczesną platformą budowlano – biznesową łączącą sprzedających i kupujących w branży.