Przejdź do treści

brw.com.pl

Szlachetny urok drewna

Klasyczny design, szlachetne drewno i stylizowane detale – to wyróżniki najnowszej kolekcji z oferty Black Red White Premium. Marocco zachwyca nie tylko formą, ale też pięknem dębowej faktury i głębokim mahoniowym odcieniem. To doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie elegancję i wnętrza inspirowane tradycyjnym wzornictwem. Zdjęcia pełnej kolekcji oraz szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.brw.com.pl.

Czytaj dalej »Szlachetny urok drewna

brw.com.pl – najlepszy meblarski adres w sieci

Prosta, przejrzysta, łatwa w użytkowaniu – taka jest strona internetowa Black Red White. Witryna brw.com.pl po raz drugi zdobyła tytuł Branżowej Strony Roku w konkursie MebWeb organizowanym przez serwis meble.pl. Dzięki świadomemu i konsekwentnemu wykorzystaniu internetu oferta największej polskiej grupy meblarskiej jest jeszcze łatwiej dostępna dla klientów.

Czytaj dalej »brw.com.pl – najlepszy meblarski adres w sieci

Mniej znaczy więcej – nowy system modułowy Seti od Black Red White

Firma Black Red White przygotowała kolejną propozycję, zaprojektowaną z myślą o urządzaniu nowoczesnych wnętrz. System modułowy Seti tworzą lekkie, minimalistyczne bryły w jasnym, ciepłym wybarwieniu ‘buk tatra’. Bogaty wachlarz 36 elementów stanowi idealne rozwiązanie dla wielbicieli prostego i funkcjonalnego wzornictwa. Meble dostępne są w salonach z ofertą Black Red White w całej Polsce. Więcej informacji na temat mebli Seti znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

Czytaj dalej »Mniej znaczy więcej – nowy system modułowy Seti od Black Red White

Letnie promocje w Black Red White

W salonach Black Red White ruszyły letnie promocje. Od 15 lipca do 1 sierpnia ponad 300 wybranych modeli mebli kupić można nawet do 50% taniej. Dodatkowo, firma przygotowała wyjątkową propozycję –15% rabat na ponad 500 mebli z 15 najchętniej kupowanych kolekcji. Atrakcyjne ceny dotyczą również mebli tapicerowanych, gdzie rabaty sięgają nawet 40%. Szczegółowe informacje na temat letnich promocji dostępne są na stronie www.brw.com.pl.

Czytaj dalej »Letnie promocje w Black Red White

Zarezerwuj czas na zmiany z Black Red White

Black Red White – największa polska grupa meblarska – rozpoczyna dwutygodniową akcję promocyjną pod hasłem „Zarezerwuj czas na zmiany”. Ponad 400 produktów dostępnych będzie nawet z 65% rabatem. Kampania potrwa do 6 lutego lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na stronie internetowej www.brw.com.pl.

Czytaj dalej »Zarezerwuj czas na zmiany z Black Red White