Archiwa tagu: Brinet

Router DrayTek zamiast modemu USB

Wbudowany modem ADSL, zintegrowany firewall, przejrzysty interfejs konfiguracyjny oraz port LAN – nowy router od DrayTek pozwala zastąpić tradycyjny modem ADSL na USB. Niewielki jest rozmiar, ale co nie mniej ważne, również cena urządzenia. Krótko mówiąc, Vigor 120 posiada wszystkie te cechy, które są istotne z punktu widzenia Internauty.

Nowa odsłona produktów DrayTek

DrayTek wzbogacił swoją ofertę o nowe, bezprzewodowe urządzenie sieciowe, Vigor AP700. Access Point powstał z myślą o użytkownikach chcących rozszerzyć istniejącą infrastrukturę przewodową o szybki i bezpieczny dostęp do sieci.

Nowa seria Vigorów marki DrayTek

DrayTek, wiodący producent sprzętu sieciowego, przedstawia nową serię szerokopasmowych routerów. Urządzenia Vigor 2110 i 2110n wyposażono w serwer VPN, port USB, narzędzia do zarządzania pasmem oraz QoS, które gwarantują niezawodną pracę i bezpieczny dostęp do Internetu dla wielu komputerów w sieci.

Vigor do zadań specjalnych

DrayTek przygotował nie lada gratkę dla obecnych i przyszłych użytkowników routerów z serii Vigor 2910. Na stronie internetowej firmy Brinet, wyłącznego dystrybutora DrayTek w Polsce, dostępna jest darmowa aktualizacja, która umożliwi wykorzystanie portu USB routera jako serwera wymiany plików FTP!

ABC Data Gold Partnerem DrayTek

Firma Brinet, będąca wyłącznym dystrybutorem sprzętu DrayTek w Polsce, nawiązała współpracę z firmą ABC Data nadając jej tytuł Gold Partner DrayTek. Uzyskanie tego prestiżowego statusu stanowi dowód, że firma cieszy się zaufaniem, a oferowane usługi świadczone są na najwyższym poziomie.