Przejdź do treści

Bricoman

Wilanów pięknieje, czyli otwarcie sklepu Bricoman

Po pięcioletniej obecności na polskim rynku sieć Bricoman otwiera czwarty w Polsce, a drugi w Warszawie sklep remontowo-budowlany o łącznej powierzchni zabudowy 7 293 m². Wybór padł na Wilanów, który jest jedną z najszybciej rozbudowujących się dzielnic w stolicy. Lokalizacja w prestiżowej części Warszawy, przy ul. Europejskiej 125, zmotywowała Bricomana do stworzenia obiektu, który swoją bryłą będzie estetycznie wpisywał się w otoczenie.

Czytaj dalej »Wilanów pięknieje, czyli otwarcie sklepu Bricoman

Centrum Klima – współpraca z marketami budowlanymi Bricoman

Produkty Centrum Klima – wiodącego na rynku polskim oraz liczącego się w Europie producenta i dystrybutora systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych – są od czerwca dostępne w sklepach Bricoman. Rozpoczęcie współpracy z siecią marketów budowlanych to kolejny krok w zakresie poszerzania kanałów dystrybucji Centrum Klima. Intencją zarządu spółki jest nawiązanie współpracy z kolejnymi sieciami marketów o zasięgu ogólnopolskim.

Czytaj dalej »Centrum Klima – współpraca z marketami budowlanymi Bricoman

Bricoman stawia na sprzedaż w sieci i staje się pionierem w branży sklepów remontowo-budowlanych

Firma Bricoman, należąca obok Leroy Merlin do grupy Adeo, uruchomiła pierwszy w Polsce internetowy sklep remontowo-budowlany. Kompleksowa oferta obejmuje ponad 14 tys. pozycji w różnych kategoriach produktowych. Atrakcyjne ceny i oszczędność czasu to tylko niektóre z wyróżników marki.

Czytaj dalej »Bricoman stawia na sprzedaż w sieci i staje się pionierem w branży sklepów remontowo-budowlanych