Brett White

1 Brett White

CBRE doradcą przy zarządzaniu słynnej Shanghai Tower

Firma CBRE ma przyjemność ogłosić, że została wybrana przez Shanghai Tower Construction & Development Co., Ltd. na dostawcę usług doradczych związanych z zarządzaniem nieruchomości Shanghai Tower, słynnej wieży-ikony o wysokości 632 m, która powstaje obecnie w dzielnicy Lujiazui w Szanghaju w Chinach. Po oddaniu do użytku w 2015 roku, ta wielofunkcyjna wieża o powierzchni 574.000 mkw. będzie najsłynniejszą nieruchomością komercyjną w Chinach i na całym świecie.

Czytaj więcej »CBRE doradcą przy zarządzaniu słynnej Shanghai Tower

CBRE pierwszą firmą nieruchomościową, która znalazła się w pierwszej piątce rankingu IAOP Global Outsourcing 100

CBRE ogłasza, że zajęła 4 miejsce wśród najlepszych na świecie dostawców usług outsourcingowych ze wszystkich sektorów, i jest najwyżej notowaną firmą nieruchomościową według corocznego rankingu Global Outsourcing 100, sporządzonego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Firm Outsourcingowych (IAOP – International Association of Outsourcing Professionals). CBRE jest pierwszą firmą z sektora nieruchomości, która dostała się do elitarnej piątki na liście IAOP. Firma poprawiła swoją pozycję w rankingu – w roku 2011 zajmowała 6 miejsce.

Czytaj więcej »CBRE pierwszą firmą nieruchomościową, która znalazła się w pierwszej piątce rankingu IAOP Global Outsourcing 100

CBRE numerem 1 wśród firm proekologicznych z sektora nieruchomości według rankingu Newsweek

Newsweek uznał CBRE za najbardziej proekologiczną firmę z sektora nieruchomości w rankingu 2011 Green Ranking. Ranking ten ocenia zaangażowanie 500 największych amerykańskich firm w ochronę środowiska. Badania oparte są na wpływie każdej z firm na środowisko, poziomu emisji dwutlenku węgla oraz korporacyjnych zasad i strategii dotyczących działań proekologicznych.

Czytaj więcej »CBRE numerem 1 wśród firm proekologicznych z sektora nieruchomości według rankingu Newsweek