Przejdź do treści

BRE Bank

1 BRE Bank

Od wartości do działania. Przywództwo w czasach przełomowych – Sławomir Lachowski

studio emkaW tej niezwykle interesującej książce Sławomir Lachowski, jeden z najbardziej znanych polskich menedżerów, twórca mBanku i MultiBanku, były prezes BRE Banku argumentuje, że w obecnym czasie, który pod wieloma względami jest czasem przełomowym, przywództwo jest towarem deficytowym, a przecież koniecznym dla rozwiązywania pojawiających się problemów.

Czytaj dalej »Od wartości do działania. Przywództwo w czasach przełomowych – Sławomir Lachowski

Ruszyły przelewy natychmiastowe

Już wkrótce klienci trzech banków będą mogli realizować przelewy natychmiast i bez pośredników. Bank Millennium, BRE Bank i Meritum Bank, jako pierwsze banki w Polsce uruchomiły system rozliczeń płatności natychmiastowych Express ELIXIR, umożliwiający dokonywanie błyskawicznych przelewów międzybankowych, w czasie liczonym w sekundach, przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. Sześć kolejnych banków uruchomi system do końca września br.

Czytaj dalej »Ruszyły przelewy natychmiastowe

Walutomat się zmienia – wymiana będzie jeszcze szybsza i tańsza

  • przez

Społecznościowy system wymiany walut – Walutomat.pl, wprowadza zmiany w systemie składania ofert. Inną nowością jest atrakcyjny system rabatowy, umożliwiający skorzystanie z obniżki prowizji większej niż dotychczas liczbie użytkowników. To nie koniec zmian,  od czerwca operator serwisu Walutomat.pl uruchomił rachunki bankowe w BRE Banku.

Czytaj dalej »Walutomat się zmienia – wymiana będzie jeszcze szybsza i tańsza