Braun

Braun Silk-épil Xpressive Wet & Dry – wybierz sposób na najłagodniejszą depilację

Nowy depilator Braun Silk-épil Xpressive Wet & Dry to odpowiedź na potrzeby wymagających kobiet. Gwarantuje on większy komfort i lepszą kondycję skóry, dzięki możliwości wyboru metody depilacji: na sucho lub na mokro. Połączenie najnowszych technologii i wieloletniego doświadczenia pozwoliło stworzyć urządzenie, które pozostawia skórę gładką aż do 4 tygodni.
Czytaj więcej »Braun Silk-épil Xpressive Wet & Dry – wybierz sposób na najłagodniejszą depilację

Golarki Braun Serii 3 – gładka skóra bez podrażnień

Poniedziałkowy poranek oznacza nie tylko pożegnanie z weekendem, ale również z weekendowym, dłuższym zarostem. Jak go usunąć, nie narażając przy tym swojej twarzy na podrażnienia? Marka Braun proponuje najnowszą golarkę serii 3, która skutecznie usuwa nawet kilkudniowy zarost. Potrójny, ruchomy system tnący pozostawia skórę gładką i bez podrażnień.
Czytaj więcej »Golarki Braun Serii 3 – gładka skóra bez podrażnień

Wirtualna Polska z serwisem specjalnym prezent.wp.pl

Serwis specjalny prezent.wp.pl, stworzony został przez Wirtualną Polskę dla marki Braun we współpracy z domem mediowym MediaCom Warszawa. Można tu znaleźć coś Dla Niego i Dla Niej. Jest Prezentowy przypominacz, czyli personalizowany kalendarz, który pozwoli pamiętać o wszystkich rodzinnych uroczystościach, imieninach, urodzinach, rocznicach ślubu, itp.Czytaj więcej »Wirtualna Polska z serwisem specjalnym prezent.wp.pl