BP

W inicjatywę „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” włączają się największe koncerny paliwowe w Polsce

Do trwającej od ponad dwóch miesięcy inicjatywy, ukierunkowanej na promowanie trzeźwości wśród kierowców, przyłączają się największe koncerny paliwowe w Polsce. Ich zaangażowanie w dystrybucję naklejek z hasłem „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” pozwoli dotrzeć z materiałami kampanii do większości polskich miast.

Czytaj dalej »W inicjatywę „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” włączają się największe koncerny paliwowe w Polsce

System do archiwizacji iBard24 Backup Online wdrożony w koncernie BP

Krakowska spółka Infrastruktura24 S.A. należąca do grupy kapitałowej Comarch wdrożyła w BP Polska autorski system do wymiany i archiwizacji danych online – iBard24 Enterprise. – Rozwiązanie iBard24 Enterpise umożliwi BP Polska sprawną komunikację ze swoimi dealerami za pomocą łatwego w obsłudze narzędzia. System zaprojektowany przez Infrastruktura24 S.A. pozwala na wysyłanie i odbieranie plików w dowolnym formacie do zidentyfikowanego grona odbiorców. Logika zaproponowanego rozwiązania pozwoli przyspieszyć wzajemną wymianę informacji na linii centrala BP – dealerzy – pojedyncza stacja dealerska  – komentuje Marcin Sypień, Wiceprezes Spółki Infrastruktura24 SA.Czytaj dalej »System do archiwizacji iBard24 Backup Online wdrożony w koncernie BP

Czy każdy klient może być kluczowy?

O tym, że firma nie może funkcjonować bez klientów – wiedzą wszyscy. O tym, że nie wszyscy klienci przynoszą takie same korzyści, wiemy prawie wszyscy. Co zatem możemy zrobić, aby zyskać pewność że nasze działania i nakłady są współmierne do korzyści osiąganych ze współpracy z danym klientem. Na pewno warto odpowiedzieć sobie na pytanie kto dla nas jest ważnym klientem.Czytaj dalej »Czy każdy klient może być kluczowy?