Archiwa tagu: BP

W inicjatywę „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” włączają się największe koncerny paliwowe w Polsce

Do trwającej od ponad dwóch miesięcy inicjatywy, ukierunkowanej na promowanie trzeźwości wśród kierowców, przyłączają się największe koncerny paliwowe w Polsce. Ich zaangażowanie w dystrybucję naklejek z hasłem „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” pozwoli dotrzeć z materiałami kampanii do większości polskich miast.

Urządzenie ATON-HT na testach w USA

Zestaw urządzeń do oczyszczania ziemi z zanieczyszczeń ropopochodnych oferowany przez ATON-HT został wysłany na testy do USA. Badania mają przekonać koncern BP, że technologia ATON-HT będzie skuteczna przy oczyszczaniu amerykańskich plaż zanieczyszczonych wyciekiem ropy w Zatoce Meksykańskiej.

System do archiwizacji iBard24 Backup Online wdrożony w koncernie BP

Krakowska spółka Infrastruktura24 S.A. należąca do grupy kapitałowej Comarch wdrożyła w BP Polska autorski system do wymiany i archiwizacji danych online – iBard24 Enterprise. – Rozwiązanie iBard24 Enterpise umożliwi BP Polska sprawną komunikację ze swoimi dealerami za pomocą łatwego w obsłudze narzędzia. System zaprojektowany przez Infrastruktura24 S.A. pozwala na wysyłanie i odbieranie plików w dowolnym… Czytaj dalej »

BP Złotym Klientem Comarch

Sektor Handlu i Usług Comarch wyróżnił BP tytułem Złotego Klienta Comarch. BP Polska jest wieloletnim klientem Comarch zarówno w obszarze programów lojalnościowych (Comarch Loyalty Management), outsourcingu sieci WAN jak i systemu elektronicznej wymiany dokumentów ECOD.

Czy każdy klient może być kluczowy?

O tym, że firma nie może funkcjonować bez klientów – wiedzą wszyscy. O tym, że nie wszyscy klienci przynoszą takie same korzyści, wiemy prawie wszyscy. Co zatem możemy zrobić, aby zyskać pewność że nasze działania i nakłady są współmierne do korzyści osiąganych ze współpracy z danym klientem. Na pewno warto odpowiedzieć sobie na pytanie kto… Czytaj dalej »