Botanica Residence

1 Botanica Residence

Inwestycja w apartamenty

dom developerKupno nieruchomości to bardzo dobra inwestycja. Lokowane w ten sposób pieniądze pozwalają nabyć mieszkanie, które ma w przyszłości zagwarantować poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Poza tym zakupiona inwestycja z reguły zwraca się wraz z upływem czasu. Jest tak szczególnie w przypadku mieszkań luksusowych. Rynek tego typu nieruchomości rządzi się swoimi prawami. Segment mieszkań premium utrzymuje więc z reguły swoje ceny, zwłaszcza w przypadku najlepszych lokalizacji.

Czytaj dalej »Inwestycja w apartamenty

2 Botanica Residence

Pierwszy w historii dzień otwarty Botanica Residence

dom developer19 października, między godziną 11.00 a 15.00, odbędzie się dzień otwarty inwestycji Botanica Residence. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć apartamentowiec nie tylko od wewnątrz, ale przede wszystkim zajrzeć do niedawno ukończonej kawalerki pokazowej. Dzień otwarty stanowi także szansę na porozmawianie ze sprzedawcą czy doradcą finansowym, zbadanie swojej zdolności kredytową oraz szczegółowe zapoznanie się z ofertą Botanica Residence.

Czytaj dalej »Pierwszy w historii dzień otwarty Botanica Residence

3 Botanica Residence

Kawalerki nadal popularne

dom developerJednopokojowe studia mieszkalne, zwane potocznie kawalerkami, stale cieszą się zainteresowaniem nabywców. Powodów jest kilka. Wśród nich można wymienić niższą cenę tego typu mieszkań, pewną lokatę kapitału czy popularność zarówno pośród osób młodych, aktywnych zawodowo, jak i starszych, pragnących zamienić większe M na jednopokojowe mieszkanie.

Czytaj dalej »Kawalerki nadal popularne