Przejdź do treści

BondSpot

1 BondSpot

ATAL S.A. debiutuje na rynku Catalyst

atalObligacje ogólnopolskiego dewelopera ATAL S.A. o wartości ponad 25 mln zadebiutowały na rynku Catalyst w alternatywnym systemie obrotu BondSpot. Środki uzyskane z emisji spółka przeznaczy na zakup gruntów pod nowe inwestycje w kluczowych dla firmy miastach. ATAL S.A. jest jednym z trzech największych deweloperów w Polsce pod względem sprzedaży mieszkań. Od stycznia do końca listopada 2013 roku nowych nabywców znalazło 1195 lokali oferowanych przez spółkę.

Czytaj dalej »ATAL S.A. debiutuje na rynku Catalyst

Uczestnictwo na Catalyst

Powstanie zorganizowanego rynku dłużnych papierów wartościowych umożliwia rozwój finansowania przedsięwzięć gospodarczych z wykorzystaniem emisji obligacji, a także efektywne lokowanie wolnych środków w instrumenty dłużne przez większą niż dotąd grupę inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych. Dla inwestorów jest to także dodatkowa możliwość dywersyfikacji portfela inwestycyjnego.

Czytaj dalej »Uczestnictwo na Catalyst

Warszawskie obligacje na GPW

30 września o g. 10.00 w holu Centrum Giełdowego przy ul. Książęcej (sala Catalyst, poziom 1) odbędzie się uroczystość związana z wprowadzeniem obligacji do notowań na rynku CATALYST oraz ceremonia wręczenia statuetek. Uczestnikami wydarzenia będą m.in. Hanna Gronkiewicz-Waltz – Prezydent m.st. Warszawy oraz Ludwik Sobolewski – Prezes Zarządu GPW.

Czytaj dalej »Warszawskie obligacje na GPW