Przejdź do treści

BOMI

Słodka radość w Bomi – nowa promocja MasterCard PayPass

Od 1 września na klientów sieci Bomi czekają słodkie niespodzianki. Każdy, kto za zakupy przekraczające 50 zł zapłaci kartą zbliżeniową w technologii MasterCard PayPass lub Maestro PayPass, otrzyma ciastka Delicje. Promocja potrwa od 1 września do 31 października 2011 roku, a jej szczegóły są dostępne na paypass.pl i bomi.pl.

Czytaj dalej »Słodka radość w Bomi – nowa promocja MasterCard PayPass

W Katowicach ruszają kolejne e-delikatesy Bomi

Od 19 maja klienci katowickiego Bomi i siedmiu miast z największej aglomeracji śląskiej mogą zamówić swoje ulubione produkty w sieci. Internetowy sklep a.pl współpracujący z delikatesami Bomi w al. W. Roździeńskiego 97 w Katowicach właśnie rozpoczął swoją działalność. To kolejny już e-sklep, który firma uruchomiła w przeciągu ostatnich miesięcy.  

Czytaj dalej »W Katowicach ruszają kolejne e-delikatesy Bomi

Sieć delikatesów internetowych A.pl rośnie w siłę

Action S.A. i Bomi S.A. podjęły decyzję o rozwijaniu wspólnego projektu e-delikatesów. W ramach podwyższenia kapitału w A.pl Internet S.A. (dotychczasowym internetowym dystrybutorze produktów Bomi), każda ze Spółek objęła po niemal 20% akcji z zamiarem zbudowania jednego z największych podmiotów w branży e-grocery. Dzięki współpracy tych dwóch spółek zaledwie w pół roku na sieć sklepów A.pl składać się będą punkty sprzedaży w ośmiu polskich miastach. 

Czytaj dalej »Sieć delikatesów internetowych A.pl rośnie w siłę

Galeria Konstantynów – najlepsza na zachód od Łodzi

Szeroki wachlarz oferowanych usług, rozsądne ceny i dogodna lokalizacja- mieszkańcy Konstantynowa i okolic doczekali się w końcu prawdziwego centrum handlowego! Galeria Konstantynów, której właścicielem jest firma Varitex, to miejsce spełniające różnorodne potrzeby najbardziej wymagających klientów. Swoje miejsce znalazł tutaj salon urody, delikatesy, sklepy z odzieżą, apteka, drogeria oraz punkty usługowe. Można tu przyjść nie tylko na zakupy, lecz także do pizzerii i kawiarni.
Czytaj dalej »Galeria Konstantynów – najlepsza na zachód od Łodzi

Trzecie łódzkie delikatesy powstaną … w Konstantynowie

W ostatnich miesiącach w Łodzi powstały długo oczekiwane delikatesy. Kolejne, tym razem ogólnopolskiej sieci BOMI otworzą się w Konstantynowie Łódzkim. Jest to powód do radości nie tylko dla mieszkańców tego 18-tysięcznego miasta, ale również – Lutomierska, Andrzejowa oraz zachodnich terenów Łodzi. Z Retkinii do BOMI będzie bliżej niż do sklepów w centrum.
Czytaj dalej »Trzecie łódzkie delikatesy powstaną … w Konstantynowie