Archiwa tagu: Blue Tax Group

Blue Tax Group S.A. i INVESTcon Group S.A. kończą spór i zawierają nowe porozumienie o współpracy

1. sierpnia 2011r. Blue Tax Group S.A. – spółka specjalizująca się w kompleksowej obsłudze klientów biznesowych i INVESTcon Group S.A. – specjalizująca się w obsłudze firm zainteresowanych doradztwem kapitałowym roku podpisały porozumienie o zakończeniu sporu dotyczącego rozliczeń wspólnie prowadzonego projektu inwestycyjnego.

Blue Tax Group: Czas zadziała na naszą korzyść

Blue Tax Group S.A. specjalizuje się w usługach doradczych oferowanych przez branżę outsourcingu usług finansowych. Podczas debiutu na rynku NewConnect na początku 2008 roku jednym z celów emisyjnych Spółki Blue Tax Group było stworzenie bogatego katalogu komplementarnych względem siebie usług doradczych dla klientów biznesowych, szczególnie z sektora MŚP.

Blue Tax Group S.A.: Nowe umowy w ramach współpracy Grupy Firm Doradczych

15. października 2010 roku Blue Tax Group S.A. poinformowała o modyfikacji strategii działania Spółki, która zakłada budowę silnej Grupy Firm Doradczych świadczących i wzajemnie rekomendujących uzupełniające się względem siebie usługi konsultingowe dla przedsiębiorstw. Nowa strategia zaowocowała już zawarciem istotnych umów na realizację usług świadczonych przez Blue Tax Group S.A.

Blue Tax Group S.A.: Istotne zmiany w Akcjonariacie Spółki

15. września 2010 roku do znaczących Akcjonariuszy Spółki Blue Tax Group S.A. dołączyły: BIO-MED Investors S.A., która posiada 11,04% udziału w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Blue Tax Group S.A. i Public Image Advisors S.A. posiadająca 8,98% udziału w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu. Obie transakcje mają związek ze zmianami strategii rozwoju Blue Tax Group S.A., które zostaną przedstawione inwestorom i akcjonariuszom do 15.października 2010r.

Blue Tax Group S.A.: Podpisanie kolejnej umowy franczyzowej

Blue Tax Group S.A. – firma działająca od blisko 17 lat w branży konsultingowej dla MŚP – podpisała kolejną umowę franczyzową w ramach budowy Sieci Partnerskiej biur kompleksowej obsługi małych i średnich przedsiębiorstw. Umowa na uruchomienie biura Blue Tax Expert została podpisana z podmiotem specjalizującym się w świadczeniu usług ubezpieczeniowych w Katowicach na okres 3… Czytaj dalej »