Przejdź do treści

Blue City

1 Blue City

Auto Moto Zima

blue-cityKto nie może doczekać się zimowych warunków, by wypróbować motoryzacyjne cacka na polskich drogach, powinien zajrzeć najpierw do Blue City na imprezę AUTO MOTO ZIMA w dniach 21–24 listopada. Organizator, firma Cardinall Event zapowiada sensacyjne premiery samochodów wszystkich liczących się marek.

Czytaj dalej »Auto Moto Zima

2 Blue City

Smukła sylwetka last minute

naturhouseLato zbliża się wielkimi krokami. Myśl o wczasach, słońcu i wylegiwaniu się na plaży napawa optymizmem i dodaje energii.  Nie pozwól, aby ten idealny stan popsuły dodatkowe centymetry na udach i brzuchu! Poszukiwanie nowego kostiumu kąpielowego ma być przyjemnością. Twój cel to szczupła figura last minute! Eksperci w Naturhouse wiedzą co zrobić, żeby zrezygnować w tym roku z pareo.

Czytaj dalej »Smukła sylwetka last minute

Auto Moto w Blue City

Od trzech lat w Galerii Blue City firma Cardinall organizuje cieszące się dużym zainteresowaniem odbiorców imprezy motoryzacyjne. W dniach 14 – 17 marca odbędzie się pierwsza impreza w tym roku. Jak zwykle zostaną zaprezentowane najciekawsze nowości na rynku motoryzacyjnym.

Czytaj dalej »Auto Moto w Blue City

Weekend mody w Blue City

WEEKEND MODY (Lokalizacja: poziom „-1”, Czas: 8-10 marca 2013 r.)

Moda przez duże „M” zawita do Blue City w dniach 8, 9 i 10 marca. Będzie zarówno wielka moda, jak i marki popularne, blogerzy, utalentowani projektanci oraz fani mody. Będzie można wymienić swoje stare ubrania na nowe podczas imprezy Wietrzenie Szafy, twórczo połączyć autorskie projekty z propozycjami z sieciówek podczas IV edycji targów Misz-Masz oraz przysłuchać się temu, co piszczy w modzie – na Fashion Bloger Fest.Czytaj dalej »Weekend mody w Blue City

Fit Karnawał w Blue City

W najbliższy weekend CH Blue City rzuca wyzwanie noworocznej kondycji swoich klientów. Na przekór zimie i karnawałowemu obżarstwu. Kto chce nabrać energii i porządnie się rozruszać, powinien zawitać pod błękitną kopułę 19 i 20 stycznia. W programie darmowe zajęcia aerobowe, taneczne czy gra w squash.

Czytaj dalej »Fit Karnawał w Blue City

MiszMasz w Blue City

Idea zapoczątkowana w Blue City zaledwie miesiąc temu już ma swoją kontynuację. MiszMasz po raz drugi będzie okupował plac pod fontanną, udowadniając, że projekty polskich projektantów są nie tylko na najwyższym poziomie, ale też dostępne cenowo. Termin imprezy – 29,30 grudnia to doskonała okazja, by upłynnić fundusze otrzymane od św. Mikołaja oraz sprawić sobie niepowtarzalną kreację sylwestrową.

Czytaj dalej »MiszMasz w Blue City

MiszMasz w BlueCity

MiszMasz to wyjątkowa idea – połączenia mody popularnej z niszową. Pod fontanną w Blue City zaprezentuje się około 60 marek, projektantów oraz właściciele salonów centrum. Ich propozycje można będzie podziwiać i zakupić 22 listopada.

Czytaj dalej »MiszMasz w BlueCity