Archiwa tagu: Blue City

Weekend mody w Blue City

Moda przez duże „M” zawita do Blue City w dniach 8, 9 i 10 marca. Będzie zarówno wielka moda, jak i marki popularne, blogerzy, utalentowani projektanci oraz fani mody. Będzie można wymienić swoje stare ubrania na nowe podczas imprezy Wietrzenie Szafy, twórczo połączyć autorskie projekty z propozycjami z sieciówek podczas IV edycji targów Misz-Masz oraz przysłuchać się temu, co piszczy w modzie – na Fashion Bloger Fest.

MiszMasz w Blue City

Idea zapoczątkowana w Blue City zaledwie miesiąc temu już ma swoją kontynuację. MiszMasz po raz drugi będzie okupował plac pod fontanną, udowadniając, że projekty polskich projektantów są nie tylko na najwyższym poziomie, ale też dostępne cenowo.

Obchody Mikołajek

Nie jeden, a cztery dni potrwają w tym roku obchody ulubionego święta najmłodszych – mikołajek. Dla dzieci, także tych najbardziej potrzebujących, przygotowano wiele atrakcji.

MiszMasz w BlueCity

MiszMasz to wyjątkowa idea – połączenia mody popularnej z niszową. Pod fontanną w Blue City zaprezentuje się około 60 marek, projektantów oraz właściciele salonów centrum.