Archiwa tagu: blip

Komisja Europejska na Blipie

Ważne wydarzenia dotyczące obecności Polski w Unii Europejskiej, wyniki najnowszych badań, przeprowadzanych wśród Europejczyków, praktyczne informacje o obowiązujących w granicach UE przepisach prawnych – takie i wiele innych wiadomości publikuje od niedawna Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce w swoim oficjalnym profilu na Blip.pl – popularnym polskim serwisie mikroblogowym.

Przyloty i odloty w 160 znakach

Odwołany lot, wolne miejsce do parkowania, najlepsza kawa – praktyczne informacje dla podróżnych najszybciej przez Blip. Lotnisko Chopina w Warszawie rozpoczęło komunikację z pasażerami przez swój oficjalny profil w najpopularniejszym polskim profilu mikroblogowym.

Mikro promocja dla odważnych

Wraz z upowszechnieniem się dostępu do Internetu pojawiły się nowe możliwości stosunkowo taniej reklamy. Jednak nie każdy z niej korzysta, bo wykorzystanie mediów społecznościowych może przynieść niedoświadczonym tyle samo strat co zysków.

Epr.pl buduje społeczność branży PR

Serwis internetowy Epr.pl – jedna z najstarszych stron internetowych poświęconych tematyce public relations i marketingowi internetowemu w Polsce – przeszła gruntowny lifting. Zmieniono szatę graficzną, pojawiły się nowe działy tematyczne i uatrakcyjniono stronę wizualną. Zapowiedzią zmian pod koniec ub. roku było pojawienie się nowego logo z hasłem ,,PR bez słodzenia”. Największym atutem nowej wersji serwisu… Czytaj dalej »

Rok 2009 na Blipie – Przegląd najważniejszych blipnięć

Rok 2009 był niewątpliwie tym, w którym po raz pierwszy w historii na tak dużą skalę mieliśmy do czynienia z ideą real time web – czyli Internetu w czasie rzeczywistym, tu i teraz. To na serwisach takich jak Facebook, Twitter, czy jego polski odpowiednik Blip informacje pojawiały się jako pierwsze – przed oficjalnymi newsami na… Czytaj dalej »

iPlus bada mobilne życie polaków

Ruszył projekt: „Mobilność 2010 – raport o wpływie internetu mobilnego na życie Polaków”, którego partnerem merytorycznym jest iPlus, mobilny internet w sieci Plus. Projekt obejmuje innowacyjne badanie wpływu internetu mobilnego na życie Polaków, blog mobilnyinternet.blox.pl poświęcony szeroko pojętej tematyce mobilności oraz działania edukacyjne i dyskusje w społecznościach internetowych.