Black Point

Super Plus do drukarek Kyocera

Marka Black Point rozwija ofertę materiałów do drukarek monochromatycznym Kyocera. W tym roku na rynku zadebiutowało już pięć tonerów kompatybilnych ze sprzętem japońskiej marki. Teraz dołącza do nich Super Plus LBPPKTK110. Polski producent deklaruje, że jego toner jest o 50% bardziej opłacalny i ponad 30% bardziej wydajny od kartridża producenta sprzętu.

Czytaj dalej »Super Plus do drukarek Kyocera

Złoto dla Black Pointa

Szeroka gama produktów marki Black Point nagrodzona w prestiżowym konkursie „Najwyższa Jakość QI”. ,,Złote Godło” przyznano liniom tonerów Super Plus, atramentów XL i kolorowych kartridży laserowych. To kolejne wyróżnienie dla wyrobów polskiego producenta.

Czytaj dalej »Złoto dla Black Pointa

Sfotografuj sobie lato

Od idealnych wakacji do idealnego zdjęcia z wakacji jest daleka droga, ale wbrew pozorom, nawet amator jest w stanie zrobić i „wywołać” niebanalne zdjęcia, które zaimponują rodzinie i znajomym. Jak to zrobić? Odpowiadamy na najczęstsze pytania fotoamatorów.

Czytaj dalej »Sfotografuj sobie lato

Zegar tyka, a drukarki czekają

Mądrość ludowa głosi, że na okazję nie powinno się czekać i lepiej jej poszukać samemu. To nie do końca prawda. Zwlekać wprawdzie nie należy, bo zostało już tylko 6 dni, ale szukać nie trzeba – wielki konkurs Black Pointa sam was znalazł. Teraz wystarczy tylko wejść do gry i stanąć do walki o jedną z dziesięciu drukarek Epson Stylus.

Czytaj dalej »Zegar tyka, a drukarki czekają