Archiwa tagu: Black Point

Super Plus do drukarek Kyocera

Marka Black Point rozwija ofertę materiałów do drukarek monochromatycznym Kyocera. W tym roku na rynku zadebiutowało już pięć tonerów kompatybilnych ze sprzętem japońskiej marki. Teraz dołącza do nich Super Plus LBPPKTK110. Polski producent deklaruje, że jego toner jest o 50% bardziej opłacalny i ponad 30% bardziej wydajny od kartridża producenta sprzętu.

Sfotografuj sobie lato

Od idealnych wakacji do idealnego zdjęcia z wakacji jest daleka droga, ale wbrew pozorom, nawet amator jest w stanie zrobić i „wywołać” niebanalne zdjęcia, które zaimponują rodzinie i znajomym. Jak to zrobić? Odpowiadamy na najczęstsze pytania fotoamatorów.

Premiera do drugiej potęgi

Duopack BPH338/343, czyli zestaw czerni i koloru dla użytkowników atramentowych drukarek HP to najnowsza propozycja w ofercie marki Black Point. Podwójne pakietowanie to nie wszystko, bo jako gratis do kompletu dodawany jest papier fotograficzny.

Opłacalne rozwiązanie dla Lexmarków

Rodzina tonerów marki Black Point dla drukarek Lexmark powiększa się o kolejny produkt. Do oferty dołącza nowy model – wysokowydajny kartridż LBPL460. To wybawienie dla portfeli użytkowników drukarek popularnego producenta – kartridż marki Black Point jest prawie 45% bardziej opłacalny od materiału producenta sprzętu.

Black Point rozda atramentowe Oscary

,,Super Produkt 2011” – tak nazywa się nietypowy konkurs, który organizuje firma Black Point, jeden z największych polskich producentów alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do druku. Zabawa jest adresowana do partnerów handlowych firmy, którzy wybiorą najlepszy produkt wprowadzony do oferty w 2011 roku.

Zegar tyka, a drukarki czekają

Mądrość ludowa głosi, że na okazję nie powinno się czekać i lepiej jej poszukać samemu. To nie do końca prawda. Zwlekać wprawdzie nie należy, bo zostało już tylko 6 dni, ale szukać nie trzeba – wielki konkurs Black Pointa sam was znalazł. Teraz wystarczy tylko wejść do gry i stanąć do walki o jedną z dziesięciu drukarek Epson Stylus.

Eko – na co dzień i od święta

Ponad 9 tysięcy drzew udało się już posadzić w ramach akcji „Oddaj kartridż, pomóż sadzić drzewa”. Ten wynik może być jeszcze lepszy! Już 10 października, przy okazji Światowego Dnia Drzewa, będziemy obchodzić 9. Święto Drzewa Klubu Gaja. To dobra okazja, by pomyśleć w trybie „eko” i oddać zużyte wkłady atramentowe do recyklingu.