Biznes.net

Szkolenia NLP – hity, czy mity?

25 lutego na kolejnym spotkaniu Klubu Biznes.net (http://klub.biznes.net), gdzie spotykają się przedsiębiorcy, managerowie i profesjonaliści, dyskutowany będzie kontrowersyjny temat szkoleń i technik NLP. Od lat ’80 skorzystało z nich miliony osób na całym świecie, książki na ten temat sprzedają się znakomicie, ale sceptycy twierdzą, że NLP to pseudonaukowe, sekciarskie „pranie mózgu”.
Czytaj więcej »Szkolenia NLP – hity, czy mity?

Społeczność inwestorów NewConnect w Biznes.net

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych wspierając rozwój rynku NewConnect zaprasza do internetowej społeczności „NewConnect All the People” oraz do udziału w comiesięcznych, wieczornych spotkaniach „NewConnect Club”. Budowanie społeczności wokół rynku NewConnect to inicjatywa Giełdy Papierów Wartościowych realizowana we współpracy z portalem dla profesjonalistów Biznes.net oraz firmą New Europe Events. Czytaj więcej »Społeczność inwestorów NewConnect w Biznes.net

Specjalne wyróżnienie od GPW dla Biznes.net i MCI Management w konkursie na „Modelowy serwis relacji inwestorskich”

Serwis dla profesjonalistów Biznes.net oraz notowana na warszawskim parkiecie spółka MCI Management otrzymały specjalne wyróżnienie od Giełdy Papierów Wartościowych w konkursie na „Modelowy Serwis Relacji Inwestorskich„. Wyróżnienie dotyczy wspólnie przygotowanej zakładki „Relacje inwestorskie” portalu Grupy MCI, w ramach której inwestorzy i przedstawiciele spółki giełdowej mogą korzystać z funkcjonalności portalu społecznościowego. Zastosowanie widgetów i integracji strony Grupy MCI z portalem Biznes.net wprowadziło nową jakość w zakresie relacji inwestorskich tej spółki, szczególnie w kontaktach z drobnymi akcjonariuszami. Czytaj więcej »Specjalne wyróżnienie od GPW dla Biznes.net i MCI Management w konkursie na „Modelowy serwis relacji inwestorskich”