Przejdź do treści

BizAd

Serwisy wydawnictwa Presspublica w sieci IDMnet

Od stycznia 2013 roku sieć reklamowa IDMnet rozpoczęła współpracę z Grupą Presspublica, właścicielem serwisów: Rzeczpospolita: www.rp.pl, Życie Warszawy: www.zyciewarszawy.pl, Parkiet: www.parkiet.com, Przekrój: www.przekroj.pl, Uważam Rze: www.uwazamrze.pl , Sukces: www.sukcesmagazyn.pl i Bloomberg Businessweek: www.bloombergbusinessweek.pl. Wyżej wymienione serwisy oraz portal Ekonomia24.pl dołączyły do sieci tematycznej BizAd, należącej do IDMnet.

Czytaj dalej »Serwisy wydawnictwa Presspublica w sieci IDMnet

BizAd z wyłącznością agencyjną i sieciową na reprezentację witryn Grupy Wolters Kluwer

Od września zmieniają się zasady współpracy sieci IDMnet z Wolters Kluwer Polska, dotyczące obsługi reklamowej serwisów internetowych ABC.com.pl i LEX.pl, należących do wydawnictwa. Obie witryny na rynku sieciowym i agencyjnym będzie reprezentować BizAd – jedna z sieci tematycznych IDMnet.

Czytaj dalej »BizAd z wyłącznością agencyjną i sieciową na reprezentację witryn Grupy Wolters Kluwer

Rusza BizAd – nowa sieć tematyczna IDMnet

Wertykalna sieć reklamy internetowej BizAd jest dedykowana rynkowi biznesowemu i będzie specjalizować się w realizacji kampanii w serwisach ściśle związanych z szeroko pojętą tematyką biznesu, finansów i prawa. W bogatej ofercie sieci znajdą się unikalne rozwiązania reklamowe, które zdecydowanie odróżnią ją od konkurencji, m.in. Finansowe Intencje Zakupowe, znacznie podnoszące efektywność kampanii internetowych.

Czytaj dalej »Rusza BizAd – nowa sieć tematyczna IDMnet