BIO Inventions

NWZ Bio Inventions uchwaliło nową emisję akcji z prawem poboru oraz warrantów subskrypcyjnych

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Bio Inventions S.A., spółki dystrybucyjno – produkcyjnej działającej w branży biotechnologicznej notowanej na NewConnect – uchwaliło emisję akcji serii D z zachowaniem prawa poboru, z której Spółka planuje pozyskać około 1 mln złotych. Dzień ustalenia prawa poboru przypada na 11 października br. Dwa prawa poboru będą uprawniać do objęcia jednej akcji serii D.

Czytaj więcej »NWZ Bio Inventions uchwaliło nową emisję akcji z prawem poboru oraz warrantów subskrypcyjnych

BIO INVENTIONS S.A. rozpoczęło pilotażową sprzedaż VELVETYNY

Bio Inventions S.A., spółka dystrybucyjno – produkcyjna działająca w branży biotechnologicznej notowana na NewConnect – sprzedała pierwszą partię VELVETYNY – środka weterynaryjnego przeznaczonego do pielęgnacji koni (tonik i maść) oraz środka weterynaryjnego przeznaczonego do pielęgnacji zwierząt towarzyszących (tonik i maść). Tym samym rozpoczęła się pilotażowa sprzedaż produktu. Odbiorcami pierwszej partii są pomioty z branży weterynaryjnej. 

Czytaj więcej »BIO INVENTIONS S.A. rozpoczęło pilotażową sprzedaż VELVETYNY

Bio Inventions S.A.: plany laboratorium zatwierdzone

Bio Inventions S.A. – spółka dystrybucyjno – produkcyjna działająca w branży biotechnologicznej notowana na NewConnect – wraz z największym akcjonariuszem spółką Stem Cells Spin sp. z o.o. (SCS) wspólnie zatwierdziły plany wykonania laboratorium produkcyjnego. Laboratorium zostanie wyposażone w najnowszy sprzęt dzięki przedwstępnej umowie najmu sprzętu technologicznego podpisanej przez SCS z Wrocławskim Parkiem Technologicznym (WPT).

Czytaj więcej »Bio Inventions S.A.: plany laboratorium zatwierdzone

Bio Inventions S.A. rozpoczęło pilotażową sprzedaż pierwszych produktów

Bio Inventions S.A. – spółka dystrybucyjno – produkcyjna działająca w branży biotechnologicznej notowana na NewConnect – sprzedała pierwszą partię homogenatu komórkowego. Tym samym rozpoczęła pilotażową sprzedaż. Odbiorcą pierwszej partii produktu jest pomiot z branży weterynaryjnej.Czytaj więcej »Bio Inventions S.A. rozpoczęło pilotażową sprzedaż pierwszych produktów

Bio Inventions S.A. podpisała umowę licencyjną z Stem Cells Spin sp. z o.o.

Bio Inventions S.A. – spółka dystrybucyjno – produkcyjna działająca w branży biotechnologicznej notowana, na NewConnect – może rozpocząć wytwarzanie pierwszych produktów. Stało się to możliwe po podpisaniu przez Spółkę umowy licencyjnej z największym akcjonariuszem firmą Stem Cells Spin sp. z o.o. (SCS).Czytaj więcej »Bio Inventions S.A. podpisała umowę licencyjną z Stem Cells Spin sp. z o.o.

Stem Cells Spin wejdzie na NewConnect w II kwartale 2010 r.

Wrocławski Dom Maklerski S.A. poinformował,  że biotechnologiczna spółka Stem Cells Spin zadebiutuje w czerwcu na rynku NewConnect. Wcześniej spółka przeprowadzi emisję prywatną, z której środki zostaną przeznaczone na zwiększenie mocy produkcyjnych. Efektem tej inwestycji będzie intensyfikacja badań na surowcem bazowym MIC-1 oraz rozpoczęcie pilotażowej sprzedaży już gotowych produktów.Czytaj więcej »Stem Cells Spin wejdzie na NewConnect w II kwartale 2010 r.

BIO Inventions S.A. sprzedała emisję w 1 dzień W marcu debiut na NewConnect

Wrocławski Dom Maklerski S.A. poinformował, że planowana na koniec stycznia br. emisja akcji BIO Inventions S.A. została sprzedana w ciągu 1 dnia. Spółka pozyskała z niej 0,5 mln zł, które przeznaczy na budowę kanału dystrybucji produktów biotechnologicznych polskich firm. Debiut BIO Inventions S.A. na rynku NewConnect planowany jest na marzec br.Czytaj więcej »BIO Inventions S.A. sprzedała emisję w 1 dzień W marcu debiut na NewConnect