Przejdź do treści

Bezpieczny eSklep

Mija ostatni tydzień przyjmowania zgłoszeń do konkursu „Bezpieczny eSklep”

Jednym z powodów niskiego udziału e-handlu w sprzedaży ogółem jest ograniczone zaufanie internautów. Dlatego istnieje konieczność edukacji rynku i współpraca organizacji reprezentujących interesy branży e-commerce. Do skutecznych działań można zaliczyć certyfikację e-sklepów i inicjatywę „Bezpieczny eSklep”.

Czytaj dalej »Mija ostatni tydzień przyjmowania zgłoszeń do konkursu „Bezpieczny eSklep”

II edycja konkursu „Bezpieczny eSklep” na półmetku

Konkurs Bezpieczny eSklep osiągnął już półmetek. Dotychczas zarejestrowało się ponad 240 sklepów. Wśród sklepów internetowych, które zgłosiły już swój udział, znajduje się ubiegłoroczny laureat – firma Sferis oraz takie marki jak agito.pl, morele.net, kontri.pl, oponeo.pl i wiele innych sklepów, które chcą sprawdzić czy obsługa jaką oferują swoim klientom jest poprawna i na wysokim poziomie.

Czytaj dalej »II edycja konkursu „Bezpieczny eSklep” na półmetku

Konkurs Bezpieczny eSklep 2011 zakończony

Dobiegł końca konkurs związany z bezpieczeństwem polskich sklepów internetowych, organizowany przez Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu. Gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród odbyła się podczas konferencji naukowej „KONSUMENT I RYNEK – partnerstwo czy konflikt interesów” towarzyszącej tegorocznym Targom Wiedzy Konsumenckiej. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce w poniedziałek 14 marca w Ministerstwie Gospodarki. 

Czytaj dalej »Konkurs Bezpieczny eSklep 2011 zakończony

Bezpieczeństwo Polskiego e-commerce pod lupą ekspertów

Dobiega końca konkurs związany z bezpieczeństwem polskich sklepów internetowych, organizowany przez Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu. Gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w konkursie Bezpieczny eSklep odbędzie się podczas konferencji naukowej „KONSUMENT I RYNEK – partnerstwo czy konflikt interesów”, towarzyszącej tegorocznym Targom Wiedzy Konsumenckiej. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce w poniedziałek 14 marca w Ministerstwie Gospodarki.

Czytaj dalej »Bezpieczeństwo Polskiego e-commerce pod lupą ekspertów

Ponad 1400 e-sklepów podda się audytowi bezpieczeństwa w ramach akcji „Bezpieczny eSklep”

Zakończyła się faza rejestracji firm do konkursu promującego dobre praktyki w handlu elektronicznym. Ponad 1400 przedsiębiorstw stara się o tytuł Bezpiecznego eSklepu, który świadczyć będzie o wysokiej jakości i rzetelności dostarczanych przez nich usług.

Czytaj dalej »Ponad 1400 e-sklepów podda się audytowi bezpieczeństwa w ramach akcji „Bezpieczny eSklep”