Przejdź do treści

beyond.pl

Polska konkurencja dla chmury obliczeniowej Amazona

Internauci mogą już korzystać z polskiej nowoczesnej chmury obliczeniowej – właśnie uruchomiono publiczną wersję e24cloud.com. Chmura konkuruje z rozwiązaniami oferowanymi przez dostawców globalnych. Sukces mają zapewnić jej właściwości m.in. całkowicie darmowe łącza 100 Mb/s, skalowalność i najwyższy poziom dostępności, a także jej cena – od 0,15 PLN netto za godzinę pracy serwera.

Czytaj dalej »Polska konkurencja dla chmury obliczeniowej Amazona

Chmura szansą dla polskich startupów

Projekt internetowy w pierwszym roku rozwoju pochłania dziesiątki tysięcy złotych. Startupowców nie stać na inwestycje w drogi sprzęt serwerowy, a intensywne prace przy projekcie wymagają dużej wydajności i niezawodności rozwiązań. Jak pogodzić duże wymagania sprzętowe z brakami w portfelu? Można skorzystać z potencjału chmury obliczeniowej. Rozwiązanie e24cloud będą mogli sprawdzić uczestnicy najbliższego warszawskiego Startup Weekend.

Czytaj dalej »Chmura szansą dla polskich startupów

e24cloud partnerem Poznan Startup Weekend

Około 100 programistów, grafików i innowatorów wykorzysta możliwości chmury obliczeniowej e24cloud przy tworzeniu nowych przedsięwzięć internetowych i mobilnych w ramach Poznan Startup Weekend. Podczas 54-godzinnego spotkania uczestnicy przygotują projekty startupów z zakresu nowych technologii. Firma Beyond.pl, właściciel marki e24cloud, została partnerem tego wydarzenia.

Czytaj dalej »e24cloud partnerem Poznan Startup Weekend

HICRON i Beyond.pl partnerami w outsourcingu rozwiązań SAP

Spółka HICRON, działająca w obszarze wdrożeń i rozwoju SAP, podpisała umowę partnerską z firmą Beyond.pl, specjalizującą się w outsourcingu sprzętu IT. W ramach wspólnej oferty, firmy HICRON i Beyond deklarują gotowość świadczenia usług pełnego outsourcingu IT i administracji dla systemów SAP w oparciu o najnowocześniejsze na rynku rozwiązania w zakresie technologii i bezpieczeństwa.

Czytaj dalej »HICRON i Beyond.pl partnerami w outsourcingu rozwiązań SAP