Betacom

eo Networks S.A. po raz kolejny wśród najlepszych w Europie

eo Networks S.A. został laureatem XI edycji Rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2010. W zestawieniu, uwzględniającym najszybciej rozwijające się firmy technologiczne w Europie Środkowej, spółka zajęła 29. pozycję. Jest to szóste z rzędu wyróżnienie dla eo Networks S.A. w tej klasyfikacji. Według tegorocznego rankingu spółka w latach 2005-2009 osiągnęła wzrost przychodów na poziomie 465%.

Czytaj dalej »eo Networks S.A. po raz kolejny wśród najlepszych w Europie

Betacom w prestiżowym gronie Partnerów LAR Microsoft

Betacom S.A. – Microsoft Gold Certified Partner znalazł się w gronie nielicznych Partnerów Microsoft, którzy będą obsługiwać największych klientów amerykańskiego giganta. Status LAR upoważnia do dostarczania licencji w ramach specjalistycznych umów dla dużych organizacji m.in. administracji publicznej, sektorów przemysłowego, finansowego i telekomunikacyjnego.Czytaj dalej »Betacom w prestiżowym gronie Partnerów LAR Microsoft

39 mln, 180 gimnazjów i 180 Interaktywnych tablic Interwrite – projekt „Za rękę z Einsteinem”

Rozpoczęła się realizacja II etapu projektu „Za rękę z Einsteinem” realizowanego w ramach programu Kapitał Ludzki. Projekt wart jest 39 mln i sfinansuje go Europejski Fundusz Społeczny Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz budżet państwa. Program adresowany jest do uczniów gimnazjów wiejskich. Czytaj dalej »39 mln, 180 gimnazjów i 180 Interaktywnych tablic Interwrite – projekt „Za rękę z Einsteinem”

Betacom S.A. głównym sponsorem konferencji Monitoring GigaCon 2009

W dniu 15 września br. w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott odbędzie się pierwsza edycja konferencji „Monitoring GigaCon”. Wydarzenie poświęcone jest bezpieczeństwu obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych oraz biurowców. Sponsorem głównym imprezy, a zarazem jednym z prelegentów, będzie spółka informatyczna Betacom.

Czytaj dalej »Betacom S.A. głównym sponsorem konferencji Monitoring GigaCon 2009