BenQ

Wyświetlanie w kieszonkowych projektorach LED – jak to działa?

Przeglądając oferty producentów projektorów pierwsze, co rzuca się w oczy, to mnogość oferowanych urządzeń. W portfolio popularnych porównywarek cen pod hasłem BenQ można znaleźć 120 projektorów, Optima prezentuje 160 urządzeń, a rekordzista – Epson – aż 240. Najtańsze projektory można nabyć w cenie poniżej 800 zł, a najdroższe – powyżej 350 000 złotych. Skąd taka wielka różnorodność urządzeń oraz rozpiętość cen?

Czytaj dalej »Wyświetlanie w kieszonkowych projektorach LED – jak to działa?

BenQ MS510: atrakcyjny cenowo projektor SVGA

BenQ oferuje już w Polsce nową wersje wielofunkcyjnego projektora dla małych firm i odbiorów indywidualnych – MS510. Model ten ma podstawową rozdzielczość 800×600 (SVGA), jasność 2700 ANSI lumenów i kontrast do 4.000:1. Jest to jedno z najtańszych urządzeń w tej klasie, oferujące jednocześnie bardzo zaawansowane funkcje i technologie, dostępne dotychczas tylko w segmencie najdroższych projektorów multimedialnych – np. możliwość wyświetlania obrazów trójwymiarowych – DLP 3D Ready. Czytaj dalej »BenQ MS510: atrakcyjny cenowo projektor SVGA

BenQ ML2441: 24” monitor LED + tuner TV

BenQ oferuje już na Polskim rynku najnowszy 24 calowy monitor LED z tunerem cyfrowym TV – model ML 2441. Nowe urządzenie jest kierowane głownie dla studentów i osób młodych, które korzystają przede wszystkim z funkcjonalności monitora, ale potrzebują go używać także jako telewizor. Jest on również idealnym rozwiązaniem także dla tych użytkowników, którzy poszukują tego typu rozwiązań – jako drugi odbiornik TV w swoim mieszkaniu. Warto zauważyć, że są to pierwsze tego typu urządzenia, których wymiary to 19 mm w najcieńszym miejscu, a 39 mm w najgrubszym. Dzięki temu zajmuje mało miejsca na biurku oraz łatwo jest go zawiesić np. na ścianie.

Czytaj dalej »BenQ ML2441: 24” monitor LED + tuner TV